Jump to content
Студентський Форум

T-Rex

cтудент V.I.P
 • Posts

  478
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by T-Rex

 1. В зраді завжди прийнято звинувачувати того хто зрадив і жаліти зрадженого. Я вважаю це не правильним. Зрада не буває з вини одного. В зраді завжди винні обоє. Той хто зраджує не знаходить того на що розраховував, те що йому потрібно... тоді шукає десь на стороні. Це стосується як фізичної так і моральної зради. Щоб її не трапилось, потрібно максимально відкриті відносини. Ніяких секретів і комплексів, все мусить обговорюватись.. я не сперечаюсь, такого досягнути важко, не кожен може відкритись повністю... не кожен може відкрити найглибші куточки своєї душі, найпотаємніші бажання... але це можливо, повірте... і тоді не виникне навіть думки про зраду... і не буде що пробачати.
 2. Залежить які фільми дивитися... фільми різніх жанрів з різним відсотком добра і зла. Як на мене, тема не має сенсу.
 3. Швиденько світогляд змінився. Тиждень тому ідеалізувався Христос, сьогодні Ніцше, а за тиждень хто, сатана? :)
 4. Електронна альтернатива цигаркам . Як запевняють розробники , повна сатисфакція без шкоди здоров"ю , загрози раку легень, і запаху з рота. Цікаво)
 5. Прочитав 24 сторінки , перепрошую , вашої маячні. Вибачте за різкість, але ви небезпечні для оточуючих і не виключено що до самого себе. Щира порада - зверніться за кваліфікованою допомогою, бо проблема саме в вас.
 6. Реєструєшся, далі встановлюєш utorrent або azureus собі в комп. Тепер ти можеш качати з того сайту все шо завгодно, але зверни увагу : якщо хочеш користуватися тим сайтом надалі, то намагайся підтримувати співвідношення розданих і завантажених файлів не менше 1.01 (Для цього найкраще спочатку позакачувати файли з позначкою "золото"). В іншому випадку попадеш в бан за кілька днів. Якщо щоось не зрозуміло , стукай в аську чи приват .
 7. Sulamith Lusor, не зрозумів твоєї тези. Тобто хто працює в офісі, працює нечесно? А що до рАдянської влади, то вона вела надзвичайно хитру політику. Дала дешеву горілку і купу грошей, з якими народ не знав шо робити , бо ніц в магазинах не було тікі горілка. А п"яному що... все по барабану, і культура і мова і.... аби рано було чим похмелитись. Що до політиків, сперечатись не буду, але вірю що та ментальність (до речі пришита нам тою самою рАдянською владою) крок за кроком зміниться. до речі, підівчаюсь тут трішки в коледжі. Нежодавно мав вільну дискусію на тему "Стереотипи". Були присутні представники всіх континентів крім Австралії. Відгадай які стереотипи про нас у світ? 1. Ми частина Росії. 2. Ми п"ємо з ранку до ночі. 3. Надзвичайно працьовиті. 4.Дружелюбні. Як на мене, моє з тобою завдання - змінити перших два пункти. І починати треба найперше з поваги до себе, далі мова, бо то основа культури. Все в нас відродиться , тільки треба працювати над тим, хоч трішечки, хто скільки може. Raidyga
 8. економія це звичано добре, але шо в ньому найкращого? мо в мене психологя інша, але я б таке не взяв навіть якби мені ше доплатили
 9. shoot_mc, Зареєстрований, ні він не платний. Злюки Бобри завантажились годин за 6 ( таку швидкість мені дозволили сідери) і ще : цитата :" Для роботи з сайтом Вам необхідний торрент-клієнт, наприклад µTorrent чи Azureus. " перечитай шо написав LaSet і сайт... складного ніц нема
 10. Злюки бобри 42 серії, українською, 3.03 GB
 11. натрапив на аудіокнигу Намір, читає автор. Сприймається зовсім по іншому ніж би сам читав, прослухав 6 розділів, сподобалось, навіть дуже. Зручно те, що можна слухати ( читати) за кермом, та й взагалі будь де.
 12. і як воно? я теж збираюся за то взятися.
 13. цей дуже підходить)
 14. Скачати можеш тутечки. До речі там крім "Украденого щастя " ще багато укр. кіно, літератури і музики.
 15. самсунг, вже ледве дихає шо хочеш змінити в свому житті 7
 16. перший раз страшно) якщо виникнуть якісь проблеми, що малоймовірно, твій банк тебе образити не дасть, вони тобі завжди віддадуть гроші.Навіть якщо їм то буде не вигідно. А в аеропорту якщо виникнуть непорозуміння, з conformation mail вони тебе змушені відправити. В крайньому випадку полетиш бізнес класом , прямим рейсом за їхній рахунок)) Дивись сама, в мене з тим ніколи проблем не було.
 17. я взагалі тим он лайн іграм не дуже довіряю. Кілька раз пробував і завжди виникали якісь проблеми з компом
 18. найпростіше заплатити кредиткою за квитки он лайн, або по телефону. Вони тобі пришлють мейл-підтвердження з номером квитка , датами і годинами перельоту. Видрукуєш собі ту сторінку і з"явишся з нею в день відльоту в аеропорт, там отримаєш свої квитки на руки. Можливо існують ще якісь варіанти, я завжди так літаю.
 19. на душі сльози і тривога. Чому найкращі люди помирають молодими? Якшо все буде так зле як нині , за кілька днів буду у Львові, дуже мені б не хотілося приїжжати за такої оказії
 20. взагалі цікаво як з он лайн банкінгом в Україні, чи народ користується? LaSet, яким чином вони вирахували мій мейл, до речі я його для банкінгу ніколи не використовую, тільки приватно і з банком не помилились ? і ще, якщо клікнути рекламний лінк: мягкая мебель кресла дивани ,на юніверсіті мій АОЛ браузер видає мені таку штуку З фаєрфоксом можу спокійно переглядати м"які меблі..
 21. Кілька тижнів тому отримав такого листа : За даним лінком відкривався сайт майже ідентичний до сайту Bank of America (фаєрфокс навіть не пікнув про те що сторінка підроблена). Перше шо кинулось в очі це адреса, не звикла Bank of America.сом, а от ця http://76.225.156.194/verify/sslencrypt218...online_banking/ пропонувалося з метою "захисту " ввести ім"я користувача, пароль і всі контрольні запитання і відповіді. Переслав того мейла до банку, до кінця дня посиланя перестало працювати. Що цікаво, що частина друзів і співробітників яким показував того листа, сказали що ймовірно б попалися на гачок через неуважність. І ще, гуглмейл позначив вхідний лист як "фішинг" аж через тиждень після того як я його відкрив. .... шахраї)
 22. LMax, можна зиркнути на джерело, з якого знимки приліплені?
×
×
 • Create New...