Welcome Guest ( Log In | Register )

Як розрекламувати форум?, Мого рідного міста
sam
post 24.02.2005, 0:01
Post #1

Аццкій модер
Group Icon

Group: декан +
From: Lviv
Member No.: 219

Маю таке питання, в першу чергу до тих, хто займається подібними речами...

Отже - є форум мого рідного міста, спрямований на його жителів - як сучасних, так і колишніх... Проблема в тому, що при населенні біля 25 тисяч інтернет розвинутий ДУЖЕ слабо, - як висновок зареєстрованих користувачів рівна фантастичній сумі - 38 користувачів!!!

Так от, як би привернути увагу користувачів, в першу чергу по регіону? Які є способи і можливості?

Я думав на рахунок банерів на обласному порталі і сайтах інших районів, але не знаю як це реалізовується...

А хотілося б допомогти людині, яка то одноосібно на собі тягне...

Дякую...

--------------------
Краще гір є тільки... ПИВО!!!

http://asenyk.com - мій блог про інтернет-комерцію!

Мій магазин парфумів: http://sharm.lviv.ua
Go to the top of the page

+Quote Post
4 Pages V   1 2 3 > »   
Start new topic
Replies (1 - 14)
LMax
post 24.02.2005, 1:50
Post #2

Friends
Group Icon

Group: cтудент V.I.P
Member No.: 58

от є два сайти, почитай правила їхні

http://www.banner.lviv.ua/
http://banner.lvivinfo.net/

--------------------
Не люди/обставини/явища роблять нас такими, якими ми є, а наше сприйняття їх.

+Quote Post
LaSet
post 25.02.2005, 1:21
Post #3

добрий адмін
Group Icon

Group: ректор
From: Львів - Чикаґо
Member No.: 2

LMax, ні перший і ні другий нічим не допоможуть ... принаймі наша http://www.balachka.net/ дасть більше і спеціально на це розрахована

sam, ти про Долину говориш? з таким дуже Важко щось зробити ... єдиний феноменальний приклад це Володимир-Волинський форум але туда вгрохано багато сил та ресурсів ... над таким форумом треба працювати не один рік, та не покладаючи рук

--------------------
Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

+Quote Post
sam
post 26.02.2005, 9:48
Post #4

Аццкій модер
Group Icon

Дякую, буду читати...

--------------------

+Quote Post
vovka
post 26.02.2005, 23:07
Post #5

доцент

From: Lviv,Ukraine
Member No.: 534

QUOTE (LaSet @ 25 Feb 2005, 3:28)
LMax, ні перший і ні другий нічим не допоможуть ... принаймі наша http://www.balachka.net/ дасть більше і спеціально на це розрахована

sam, ти про Долину говориш? з таким дуже Важко щось зробити ... єдиний феноменальний приклад це Володимир-Волинський форум але туда вгрохано багато сил та ресурсів ... над таким форумом треба працювати не один рік, та не покладаючи рук

Ги. При 5000 показів за добу і 13 кліках на всю мережу балачка.нет ой як допоможе :)

З чого ти вирішив шо ні перша ні друга нічим не поможе, а от ваша поможе ?
Приклад. В першій основна кількість показів викручується на ін-чаті. Це не секрет.
Також не секрет що основна маса чатерів - це студенти. І також не секрет що серед них є не тільки львівські, а й доїжджаючі в тому числі і з Долини...
Якщо крутити банери на таких от ресурсах то нехай і не буде спочатку кліків, зато бренд буде. Коли банер весь час блимає перед очима в чаті, то як не як а запамятовується. Не кліками єдиними...
Крім того є інші сайти які крутять наші банери. І якщо підійти до показу баннерів розумно, то можна дістати непоганий CTR. Наприклад на www.list.lviv.ua CТР сягає декількох процентів стабільно вже на протязі декількох місяців.

Тому мені більш ніж дивно що на твою думку балачка.нет може дати більший ефект чим названі банерні.

To sam:
Лінками міняйся . Зі всіма. Можна і зі мною. Лінки і так заради позицій в пошуковцях, а не заради переходів по них людей :)
Я тобі на іншому форумі же навіть листа написав про пошуковців, але нет закінчився і мене обірвало, лист не зберігся.. Короче тобі ще є куда оптимізуватися. По деяких ключових запитах тебе в гуглі і яндексі не видно зовсім. Так немає бути.

Звичайно, що форум розкрутити та щей регіональний справа складна :)

Але ти для початку на всіх форумах як я тобі радив засунь в підпис собі лінк на форум з ключовими словами. Якщо таке повториш на декількох десятках-сотнях форумів, то реально допоможеш йому вилізти наверх.

p.s. тільки тут нічого не засовуй, бо адмін має звичку то витирати.. :)

--------------------
Моторы всегда отвечают взаимностью тому, кто их любит. В отличие от живых человеческих сердец.

+Quote Post
sam
post 27.02.2005, 13:45
Post #6

Аццкій модер
Group Icon

Я не маю там права адміна, але от людина, що ним займається, думаю, спробує ще щось зробити...

Дякую всім за поради.

--------------------

+Quote Post
vovka
post 27.02.2005, 14:18
Post #7

доцент

QUOTE (sam @ 27 Feb 2005, 15:52)
Я не маю там права адміна, але от людина, що ним займається, думаю, спробує ще щось зробити...

Дякую всім за поради.

І ще таке. Якщо розкручуватсия то акуратно. Тобто якщо рекламуєш forum.dolyna.net то не рекламуй www.forum.dolyna.net :)
То різні сайти. Бажано взагалі поставити 301 Moved Permanently з одного на інший.

--------------------
Моторы всегда отвечают взаимностью тому, кто их любит. В отличие от живых человеческих сердец.

+Quote Post
S0uL
post 27.02.2005, 14:23
Post #8

студент
**

Group: студент
Member No.: 739

Прівет братуха. Я від Олега пишу. Шо ти то написав.

+Quote Post
sam
post 27.02.2005, 15:07
Post #9

Аццкій модер
Group Icon

Ти до кого ??? І від якого Олега???

--------------------

+Quote Post
LaSet
post 27.02.2005, 18:00
Post #10

добрий адмін
Group Icon

vovka, мої 5000 заміняють 50000 на банер.львів.юа... і не нагадуй про інчат ... другою банеркою вже не займаються

Тому мені більш ніж дивно що на твою думку балачка.нет може дати більший ефект чим названі банерні.

я у цьому впевнений

а ще я впевнений, що менше 1000000 показів реально нічим не допоможуть

--------------------
Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

+Quote Post
LaSet
post 27.02.2005, 18:08
Post #11

добрий адмін
Group Icon

QUOTE (vovka @ 26 Feb 2005, 16:14)

мої звички це приватна справа

ти за свою справу береш гроші

--------------------

+Quote Post
vovka
post 27.02.2005, 18:15
Post #12

доцент

QUOTE (LaSet @ 27 Feb 2005, 20:07)
vovka, мої 5000 заміняють 50000 на банер.львів.юа... і не нагадуй про інчат ... другою банеркою вже не займаються

я у цьому впевнений

а ще я впевнений, що менше 1000000 показів реально нічим не допоможуть

Чому твої 5000 замінять 50000 на баннер.львів.юа ?
Дійсно цікаво послухати. Бо я от вважаю навпаки.

В нас , якщо настроїти таргетинг, реально добитися 1% CTR а то й більше.
Звичайно якщо всі 50000 викрутити за один день на інчаті то ефекту буде майже НУЛЬ.

Між іншим в нас в магазині з дисками який наприклад також крутить ці банери , через нет купляли диски люди з Долини. Причому не просто один диск за 16 грн. А дисків десь так гривень на 300... Це одна людина. З чого можна зробити висновок, що в Долині є гроші але нема дисків :)

А в вас які площадки є де банери крутятся ? Бо на сайті шось не знайшов списку..

1 000 000 показів можна крутити місяцями :) І віддача деяка буде.
Якщо взяти ціну кліка 2-3 центи то декілька кліків за покази наприклад УБНА з 1000 - це вже добре. Покупка 1000 себе тупо оправдала + ще залишилася якась частка на іміджеву рекламу. Якщо знаєш де дешевше прошу підказати . Банерні мережі все ще залишаються ефективними.

--------------------

+Quote Post
vovka
post 27.02.2005, 18:33
Post #13

доцент

QUOTE (LaSet @ 27 Feb 2005, 20:15)
QUOTE (vovka @ 26 Feb 2005, 16:14)

мої звички це приватна справа

ти за свою справу береш гроші

Звички це приватна справа - коли вони не заважають іншим.
Якщо адмін вважає, що має право залазити і змінювати інформацію в чужих профайлах без увєдомлєнія - то звичайно це його право, але це не додає йому і його форуму балів. Коректно було б спочатку написати в приват, мол так і так, без проблем би стер, а не ліпити щось своє у мій підпис. Це якби певний рівень професіоналізму. Адмін наприклад пристойного і відвідуваного російського форуму собі такого не дозволить. Це або явно пропишуть в правилах, або заборонять всім, або заборонять певним користувачам взагалі.

Ти про яку справу ?
Наприклад підпис про тюнінг клуб - це на громадських засадах, про диски суто з метою зайвого беклінка на пошуковцях, про гетсіді - експеримент з партнеркою від регнав.ком і зайвим беклінком. Тут і так немає цільової аудиторії, яку б ті сайти зацікавили. Тим більше що один з них і сайтом назвати тяжко.
По великому рахунку мені все рівно є воно чи нема, в рунеті є ще пару тисяч форумів де можна лінк на себе поставити, з таким же ефектом. Чим по можливості і займаюся.

--------------------

+Quote Post
LaSet
post 27.02.2005, 19:06
Post #14

добрий адмін
Group Icon

vovka, ти хоч представляєш собі який об"єм спаму лізе на форум кожен день? і я по твоєму маю всім щось писати? 1) є ПРАВИЛА ... 2) це заборонено УСІМ крім мене та модераторів у цілях форуму

якщо тут нема для тебе цільової аудиторії то навіщо ліпити? .. "аби було"?

ps.gif я не переношу ЗУБА через непрофесійність, і особисто не буду їх комусь радити

--------------------

+Quote Post
vovka
post 27.02.2005, 22:05
Post #15

доцент

QUOTE (LaSet @ 27 Feb 2005, 21:13)
vovka, ти хоч представляєш собі який об"єм спаму лізе на форум кожен день? і я по твоєму маю всім щось писати?

1) є ПРАВИЛА ... 2) це заборонено УСІМ крім мене та модераторів у цілях форуму

якщо тут нема для тебе цільової аудиторії то навіщо ліпити? .. "аби було"?

ps.gif я не переношу ЗУБА через непрофесійність, і особисто не буду їх комусь радити

Якщо це заборонено усім, тоді цілком логічно було би відключити підписи усім крім тебе і модераторів. Маючи сайт з відвідуваністю на рівні цього форуму, а також публічну скриньку з 2000 року, я представляю скільки приблизно лізе спаму. Не можу сказати що надто багато. А також можу сказати що на форумі навряд чи реєструється кожного дня багато учасників які всюда сують свою рекламу.
Тим більше що я тут вже написав повідомлень штук з 30, і тому можна зробити висновок, що я тут не реєструвався задля вписання в профайл і в підпис своїх лінків. Тому я вважаю що в цьому випадку можна було б в крайньому разі просто витерти підпис, якщо вже так тяжко вказати на порушення якогось пункту правила(бо я іскрєннє не вважав це за рекламу) або в приваті або на форумі (тоді я не розумію що роблять модератори якщо це тяжко) . Ну да ладно.. Це вже трохи все не по темі...

Навіщо ліпити я помоєму з цього секрету не робив і все пояснив. Поясню ще раз.
За мету не ставилося кліки і відвідуваність підняти з цього форуму. Якщо б можна було я б поставив невидиму ссилку :) За мету ставився просто лінк для SE. З твоєї точки зору дійсно для того "аби було" :)
Ти ж на решті форумів теж в підпис ліпиш десяток своїх сайтів :)

Про баннер.львів.юа.
Тобто від відповіді на конкретне питання я так розумію ти втік. Людина просила допомогти, а ти замість того щоб дійсно реально допомогти, доводиш переваги власної сторіночки яка буцімто дасть апріорі більше користі ніж баннер.львів.юа. І висновки базуються тільки на власних якихось міркуваннях, а вже реальна користь тієї чи іншої системи ставиться на другий план.

В чому проявляється непрофесійність ЗУБМ ? Банери крутятся. Учасників більше сотні. Показів багато. Нікого не обманюємо. З накрутками боремося. Таргетинг працює. Вимоги до сайтів досить ліберальні. Поки що трохи погані справи зі стабільністю, але думаю вони вирішаться, з покупкою повноцінного виділеного сервера.
Чи непрофесійність це власне дизайн ? Так дизайн поганий. Тобто його нема. Але не це головне в банерній мережі. Головне те, щоб вона давала реальну віддачу для сайтів. Тобто щоб кожен сайт з 1000 показів міг впевнено отримати з десяток кліків зацікавленої західно-української аудиторії. Помоєму при грамотному підході ця задача для сайту учасника є цілком вирішуваною.

Ніхто не зобовязує комусь шось радити. Треба просто об'єктивно старатися допомогти людині. Між іншим не я порадив нашу банерну мережу.
sam точно так же може купити показів в banner.kiev.ua і при настройці таргетинга і вдалому банеру мати нормальний CTR і нормальних користувачів, при мінімальних затратах.

p.s. Просто я на жодному форумі не зустрічав такого, якби то сказати, недружнього ставлення до підписів. Вони або є, або їх нема. А що туда ліпити то вже справа кожного, ну ясно крім матів і т.д.

--------------------

+Quote Post

4 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

RSS Lo-Fi Version Time is now: 22.09.2018 - 3:13
Реклама на сайті