Jump to content
Студентський Форум

«3D-Проект: Dумай! Dій! Dопомагай!» фонду "Люди Майбу


Recommended Posts

У середу, 15 вересня відбулася прес-конференція з приводу старту нової соціальної ініціативи «3D-Проект: Dумай! Dій! Dопомагай!» фонду Святослава Вакарчука «Люди Майбутнього». Проект спрямований на вирішення проблеми комп’ютеризації дитячих будинків, створення мережі волонтерів для неформальної освіти дітей-сиріт та формування культури благодійності загалом.

Комп’ютерні технології та вміння використовувати безмежні можливості Інтернету для нас вже давно стали звичною та повсякденною річчю. Але поруч з нами є й ті, хто ніколи не сидів перед монітором ком’ютера і навіть мишки в руках не тримав. Йдеться про вихованців дитячих будинків. Але в наших силах їм Dопомогти, тому одним із етапів 3D-Проекту є збір коштів громадою на закупівлю комп’ютерного класу для дитбудинку їхньої області. Це не лише добра справа, а й зразок спільної дії для вирішення певної проблеми у регіоні.

 

Іншим профілюючим напрямком Проекту є волонтерство. У липні було розпочато мобілізаційну кампанію, спрямовану на формування освіченої та дієвої спільноти волонтерів. Йдеться про активну молодь, котра готова ділитись своїми знаннями та часом, може стати другом та порадником для вихованців інтернатів. Для тих, хто зголоситься, у жовтні проводитиметься спеціалізована підготовка, програма якої включає особливості роботи з вихованцями дитячих будинків. Здобувши необхідні знання та навички, волонтери зможуть проводити неформальну освітню роботу у дитбудинку свого міста – допомагати дітям освоювати ПК, навчати цільово та безпечно користуватися ресурсами Інтернету, а також допомагати старшокласникам у вивченні загальноосвітніх дисциплін, стати для них інтелектуальними тьюторами (своєрідними особистими опікунами).

 

Щоб приєднатися до Команди 3D потрібно заповнивши анкету на сайті Фонду www.peopleofthefuture.org.ua. До Проекту можна долучитись також іншим способом: подарувати б/в техніку у дитбудинок, перерахувати кошти для закупівлі нових ПК тощо.

 

Приєднуйтесь!!! Деталі тут: http://peopleofthefuture.org.ua/index.php/3dproject/

Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...