Jump to content
Студентський Форум
Sign in to follow this  
Freehunter

Сніжність. Благодійний концерт у Львові

Recommended Posts

Новорічні та Різдвяні свята займають особливе місце в житті кожного українця. Це час, якого з нетерпінням чекають і дорослі, і діти.

 

Саме тому пропонуємо Вам підтримати благодійний святковий концерт “Сніжність”, що представить львів’янам світові шлягери 30-х років минулого сторіччя, які стали синонімами різдвяного настрою на усіх континентах.

 

 

9 і 10 січня пісні Сніжності наповнять зал театру ім. М.Заньковецької святковою казкою, яку може дарувати нашим серцям лише магія живої музики.

 

 

 

Різдвяне музичне шоу «Сніжність» Юлії Лорд та Юрія Гнатковскі за участю розширеного складу оркестру ім. М.Заньковецької поверне глядачів до тих часів, коли Львів був столицею джазу.

 

Вже більше пів століття львівський слухач не чув яскравої живої музики у виконанні справжнього свінгового біг-бенду. І ось велике музичне дійство у жанрі Very Special Christmas повертається у місто, яке спрагло чекало стільки років на музичне видовище такого високого рівня.

 

Концерти «Сніжності» є без перебільшення непересічною подією за своєю грандіозністю. Перехоплює дух лише уявити більше 50 провідних музикантів на сцені, які віртуозно виконуватимуть шедеври світової музики та чудові пісні написані і аранжовані прекрасними українськими авторами, під супровід масштабних відеоінсталяцій, яких ще не бачили концертні зали міста.

 

Львівський слухач «джазуватиме» під нові оригінальні аранжування класичних святкових пісень відомих в усьому світі, як то «Хай Сніжить / Let it snow» чи «Миколай крокує до нас / Santa is coming to town», які переспівувались такими іменитостями як Aerosmith, The Beach Boys, Bruce Springsteen, Frank Sinatra, Mariah Carey, Destiny's Child та The Jackson 5.

 

Грандіозні відеоінсталяції, які проектуватимуться на екрани гігантських розмірів, перенесуть слухачів у світ теплих спогадів і приємних фантазій.

 

Сподіваємось, що Ви підтримаєте нашу мистецьку акцію, щоб подарувати львів’янам справжню казку святкових зимових дійств.

 

 

Подаруймо Львову казку,

Канцелярія Сніжності

www.snizhnist.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...