Jump to content
Студентський Форум
Sign in to follow this  
Joanna

Фольк-гурт Foggy Dew у Києві

Recommended Posts

16 грудня о 19-30 в клубі «Бочка Хмільна» (Богдана Хмельницького 3б) відбудеться концерт відомого російського фольк-гурту Foggy Dew. 17 грудня вони ж зіграють у Музеї Лесі Українки (Саксаганського 97) о 19-00. За питаннями придбання білетів та флаєрів звертатися за тел. 8 067 4074793 Наталія

 

Російський фольк-гурт Foggy Dew був заснований у 1999 році в м. Ростов-на-Дону, музикантом та співаком Олександром Джалашовим. Основний напрямок творчості гурту – виконання ірландських народних пісень («пивних», патриотичних пісень, балад) та танцювальних композицій. Музика, яку виконує гурт, відрізняється використанням виключно ірландських інструментів та традиційних аранжировок, завдяки чому Foggy Dew позиціонує себе як єдиний російський гурт, що виконує «традиційну» ірландську музику. починаючи з 2000 року, гурт веде активну гастрольну діяльність на усьму пострадянському просторі.

 

Основна ідея у творчості колективу – виносити на велику сцену пісні та музику з маленьких затишних ірландських пабів, коллекціонувати та популяризовувати як ірландську народну музику, так і фольклор в цілому. На сьогоднішний день в репертуарі гурту більше 120 композиций. На даний момент готується до видання черговий диск Foggy Dew.

 

Докладніше дізнатися про гурт та послухати вибрані записи можна на сайті www.foggydew.ru/

 

Склад гурту:

Александр Джалашов – вокал, акустична гитара, bodhran

Игорь Тулинцев – акустична гитара, вокал

Григорій Половинка – кнопковий аккордеон, вокал

Андрей Задерин – тенор-банджо, мандолина, вокал

Ірина Николова – скрипка

post-16026-1260768900_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...