Jump to content
Студентський Форум
Sign in to follow this  
xPollox

"Стій за дітей Fest" (12.12, галерея "Лавра")

Recommended Posts

Благодійний концерт "Стій за дітей Fest"!

Твоя присутність важлива!

Буде дуууже весело! ;))

stiyfest.jpg

12 грудня 2009 року о 17-00 в галереї Лавра (Лаврський провулок, 9) відбудеться "Стій за дітей Fest" – благодійний концерт на підтримку дітей позбавлених батьківського піклування. Організатори заходу ставлять за мету привернути увагу громадськості та меценатів до проблем дітей позбавлених батьківського піклування та зібрати кошти на потреби вихованців Сквирського дитячого будинку «Надія».

Кошти, зібрані за вхідні квитки будуть використані на для організації культурних, пізнавальних та розважальних заходів дітей дитбудинку «Надія».

На прикладі одного дитбудинку ми хочемо привернути увагу всіх, хто небайдужий і може допомагати та опікуватися дитбудинками й іншими закладами для дітей позбавлених батьківського піклування.

У сквирському дитбудинку «Надія» зараз виховується 20 дітей віком від 4 до 14 років. У більшості з них є батьки – це алкоголіки, наркомани та інші особи, що позбавлені батьківських прав.

Ці діти, попри нелегкі умови, в яких вони зростають, дуже талановиті, щирі, життєрадісні, емоційні та відкриті. Проте держава просто відмахнулася від них і вирощує «другий сорт» - обслуговуючий персонал без права розкрити себе та показати свої таланти світові. Дітей вчать, що вони можуть стати друкарками, водіями, прибиральниками або помічниками – вибір невеликий і нецікавий.

Проте в Київській області ситуація не найгірша. У дитбудинках, що розташовані в містечках сільського типу по всій Україні дітям важко розкрити свій кругозір, проявити та розвинути власні здібності. Вони потребують уваги та спілкування. Із багатьох із них можуть вирости музиканти, поети, художники, співаки, танцюристи, креативні та активні люди. Але більшість із них не може самостійно здійснити цей поступ. Їм потрібні увага, турбота і освіта.

Ми сподіваємося, що наш захід приверне увагу громадськості до дітей, що виростають без батьків. Можливо, спільними зусиллями тих, хто відгукнеться на наш заклик - багато хто із цих дітей отримає путівку в майбутнє.

До уваги журналістів! 12 грудня о 16-00 відбудеться прес-конференція організаторів та учасників Стій за дітей Fest‘у. Місце проведення – галерея Лавра. Акредитація за номером: 093 025 67 95

Починаємо о 17.00 і до упору!

Вхід: до 17.00 - 30 грн., після 17.00 - 40грн.

На всі питання є відповіді: [email protected], тел: 093 025 67 95

 

 

УЧАСНИКИ:

 

- Stinx (punk-oi!-billy)

http://www.myspace.com/stinx77

http://vkontakte.ru/club1096427

 

- САД (Rock / Folk Rock / Metal)

http://www.myspace.com/rocksad

 

- Hamiltons (Indie / Shoegaze)

http://www.myspace.com/hami1tons

http://vkontakte.ru/club8563566

 

- Dillberriezz (Psychobilly)

http://vkontakte.ru/club6800073

http://www.myspace.com/dillberriezz

 

- Діти Великого Міста (Punk/oi!/Ska)

http://vkontakte.ru/club6438810

 

- Martiansdoitbetter (Garage / Surf)

http://www.myspace.com/martiansdoitbetter

 

- Друзья Гагарина

http://vkontakte.ru/club941502

 

- Sweetlo

http://www.myspace.com/sweetlomusic

 

Сайт: http://zaditey.com.ua

Зустріч Вконтакті: http://vkontakte.ru/event13248438

Зустріч на LAMe: http://www.lookatme.ru/cities/kiev/events/84797

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...