Jump to content
Студентський Форум

Де ви (з вами) найчастіше знайомитесь?


Де ви (з вами) найчастіше знайомитесь?  

61 members have voted

 1. 1. Де ви (з вами) найчастіше знайомитесь?

  • нп диско
   4
  • у вузі
   17
  • на концерті
   3
  • спортивний матч
   1
  • у транспорті
   3
  • на вулиці
   9
  • ваш варіант
   17


Recommended Posts

 • Replies 238
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

В мене все частіше знайомства йдуть через збіг обставин! А взагалі майже не ходжу нікуди, тому не має з ким знайомитися :(

Link to comment
Share on other sites

А зі мною у п'ятницю таке ось трапилося. Їхала я з університету разом з двома одногрупниками (обидва хлопці) у маршрутці (мені хвилин 15 треба, щоб додому дістатися). В міні-автобусі було лише одне місце і туди сів один з хлопців (я відмовилася). Коли ми проїхали десь з півдороги інший хлопець вийшов, а біля іншого звільнилося місце і я до нього підсіла. Так ми і їхали далі. Та це не дуже важливо. Я раптом згадала, що забула купити диск в університеті і вийшла дещо раніше, ніж мені потрібно було. Купила диск. Через 5 хвилин вже підійшла до свого під'їзду, зайшла додому. Хвилин через 10-15 дзвонить телефон. Беру трубку. Чую: "Це та сама гарна дівчина у білому пальті?" Я замешкалася :wacko: :dunno:, але в мене й справді є біле пальто і я щойно в ньому була. Кажу: "Мабуть це вона. Але..."

- Ми, здається, тільки що у маршрутці їхали разом від ЗДУ

- Так, я там сідаю. А як Ви дізналися мій номер телефону?

- Дізнався по 09

- А звідки Ви адресу знаєте?

- Ти швидко йшла, тому я не встиг з тобою ще на вулиці поговорити. Я побачив, у якому будинку ти живеш. - Він називає адресу.

- У нашому будинку багато квартир. Звідки Ви знаєте, у якій я живу?

- Вгадав. Не з першого разу, але вгадав.

і т.ін.

Я відмовилась у подальшому спілкуванні, бо в мене немає в цьому ніякої потреби, і він дуже чемно вибачився і більше не дзвонив.

Тут є два висновки. З одного боку, дуже приємно, що мене ось так у маршрутці помітили і шукали зі мною зустрічі :serenade:. Але з іншого боку, дивіться, як легко можна дізнатися координати будь-якої людини. Добре, що це хлопець нормальний був, а якщо якийсь там ...:holloween:? А якщо б стежили з якоюсь метою? :bye sed: Погано, що ця інформація так легко знаходиться :o

Link to comment
Share on other sites

Оооо! Так одногрупники це такий народ що " ОЙ!!! БЕРЕЖИСЬ!"

У мене чогось найчастіше такі ситуації у транспорті бувають . Чи то я дуже сонна на роботу їду або ж дуже замучена з неї .....ну от постійно до мене хтось пристане. Навіть от у п"ятницю їхала , нікого не рухала, тихенько як та мишка сиділа і сапіла у дві дирки -так хлопчина цілу дорогу на мене витріскувався ( мене аж злити почало) ,так ще й на одній зупинці виходити нам випало .... азав потім що я як вийшла з маршрутки то так на газ нажала що ледь догнав ...ну як ви розумієте ми познайомились але ічим добрим це не закінчиться... :D:D:D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Партизан з творчим нахилом, концерти не частіше бувать за ДН ;) я з багатьма людьми так познайомився, мало того, багато знайомств переросли у дружбу

Link to comment
Share on other sites

А я знайомлюсь на весіллях.Так, ось, тільки повенувся з Sakramento(California),познайомився з новими людьми, провели гарний час, побували у гарних куточках міста Sakramento та Sanfrancisko.Bражень море, тефонів теж. :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Слава Богу, зі мною ніхто по маршрутках не знайомиться і на вулицях не підходять...навіть коли йду пізно вечером...Чи тов мене такий погляд страшний чи то я страшна, коли змучена???!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share


×
×
 • Create New...