Jump to content
Студентський Форум
Sign in to follow this  
rusychi

"РУСИЧІ" - CD "Щебетала пташечка" 2008

Recommended Posts

Чекалося і сталося!

 

Наймоторніший і, безперечно, найбільш мандрівний Український етно-гурт «Русичі» нарешті випустив свого першого студійного компакт-диска зі співочою назвою «Щебетала пташечка».

 

1232746492_rusychi_ptashe4ka_2008.jpg

 

Гурт, без якого не обходиться жодний поважний етно-фестиваль, як «Підкамінь», «Лемківська Ватра», „Бойківська ватра”, „Трипільське коло”, джаз-фолк фестиваль „Флюгери Львова” та ін. вже можна слухати не тільки «наживо» на концертах, але й коли заманеться надіти «вуха».

 

"Русичі" - це енергетика, що ллється зі сцени під час виступу і просто розриває. І це не дивно, тому що смисл нашої музики у виключно позитивному відношенні до всього..."

 

«Щебетала пташечка» - це бадьорий заряд добра та радості українських пісень, котрі «Русичі» природно і живо переклали на сучасну музику. Хто хоч раз чув «Русичів», це знає, а для тих, кому не випадало нагоди, є шанс почути наскільки народна пісня може бути сучасною і драйвовою. Диск поєднує різні прочитання народних пісень з елементами року, реггі, ска, фанку. Здебільшого це жваві танцювальні пісні, хоча музиканти все ж таки дають змогу відпочити Вашим ногам на ліричній пісні «Стоїть дівча».

 

Закачати тут

 

Придбати нову платівку „Русичів” можна в інтернет-магазинах

„Наш Формат” (Київ та партнери по Україні, www.nashformat.com.ua),

"Арт-Вертеп" (Дніпропетровськ),

мережі музичних крамниць „Диски та Касети” (Одеса),

„Меломан” (Львів).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...