Jump to content
Студентський Форум
Sign in to follow this  
Nikman

28.11.08 клуб ТорТуга - ILoveYouBaby (sweden, electroclash)

Recommended Posts

ilybforwebts4.th.jpgthpix.gif

 

До свого дня народження клуб ТорТуга (вул. Пулюя 29) презентує актуальну європейську музику. У п’ятницю 28 листопада (22:00) до “піратської шхуни” завітає з концертом шведське електроклеш-дуо I Love You Baby!.

 

I Love You Baby! - це якісна електронна музика натхненна такими іменами як: New Order, Kraftwerk, Patti Smith, Lou Reed та Le Tigre.

Свій саунд шведські електронщики витримали туром по іспанських сквотах, де невимушена атмосфера навчила їх справжнього відчуття свободи у своїх музичних експериментах. Повернувшись до Швеції I Love You Baby! видали два альбоми «Mondegreen» та «Grand Pop 1977». Це дозволило їм міцно заявити про себе на скандинавській сцені. Їх інтелігентна музика захоплює відкритістю та безпосередністю і наштовхує на асоціації з такими майстрами жанру як: The Knife, Zeitgeist, Ladytron…

 

На сьогоднішній день група активно гастролює світом. Їх музику чудово знають у Західній Європі та Америці. Наприкінці 2007 року з ними познайомився і Львів. Концерт видався таким вдалим, що музиканти вирішили не випускати нагоду завітати сюди знову.

 

Окрім концерту гостей з Швеції програма святкування річниці клубу буде насиченою цікавинками до самого ранку. Музичну естафету перехоплять:

 

DJ Insane [drum & bass]

DJ Kardiogramm [techno]

DJ Kroolick [electroclash]

DJ Prohvost [techno]

DJ Agro [techno]

Вхід: 50 грн, 40 грн - з флаером. Флаери шукайте у магазинах: Меломан, Фабрика, Трактор; кафе: Кофеїн, Позітіфф, Пункт, Кабінеткафе, Хіткафе, Дзига, ТорТуга.

 

Детальнішу інформацію про гурт можна знайти на сторінках: http://www.myspace.com/iloveyoubabyofficial http://www.iloveyoubaby.se

 

Музику гурту можна скачати за лінками:

http://www.iloveyoubaby.se/mp3/monde/03%20-%20Dorian.mp3 http://www.iloveyoubaby.se/mp3/rare/toutou.mp3

 

Відео:

 

Сторінка дійства Вкантакте: http://vkontakte.ru/events.php?act=s&gid=5394699

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...