Jump to content
Студентський Форум
stanislav

Чи багато з нас шукають роботу?

Recommended Posts

Привіт!

 

Подумав, що маю поділитись з усіма корисною інфою. Сам зараз активно шукаю роботу і знаю, як часом дістає натикатись виключно на ну-дуже-низькі вакансії. Натрапив на оголошення, яким і хочу поділитись. Я його дещо підрізав, щоб виділити основне:

 

 

Запрошуємо Вас відвідати виставку компаній роботодавців День Кар'єри 2008 у новому сезоні!

На виставці, як завжди, Ви матимете змогу отримати інформацію про вакансії, стажування та кар’єрні програми провідних роботодавців України, отримати консультації на тему працевлаштування, особисто поспілкуватися з представниками компаній та багато іншого.

 

Цього року вже вдруге в рамках виставки День Кар’єри пройде виставка компаній-роботодавців медіа сфери Медіа Кар’єра. Якщо ви мрієте працювати в медіа сфері: на телебаченні, радіо або у рекламному агенстві - не упустіть свій шанс, прийдіть на виставку і ознайомтесь з вакансіями провідних національних телеканалів, радіостанцій, видавництв, рекламних та рекрутингових агенцій.

 

Медіа Кар’єра - це чудова нагода для студентів і молодих спеціалістів, поспілкуватись з фахівцями медіа сфери та майбутніми роботадавцями. Запрошуємо відвідати виставку у вівторок, 7 жовтня з 10-00 до 17-00 у приміщенні Палацу Спорту (м. Київ).

 

От. Сподіваюсь, що це актуальне зараз не тільки для мене) Хто-небудь піде? Якщо так - пишіть - підемо разом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

о!!! я вже пів - місяця тішу себе думкою, що піду туди!

 

тіки не забудьте взяти резюме!

...там це теж зазаначено

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...