Jump to content
Студентський Форум
Sign in to follow this  
Nikman

23-24 серпня, фестиваль День Незалежності в УНЕЖІ!

Recommended Posts

Fest_DN_Afish_A3.jpg

 

Офіційний сайт: http://www.unizh.com.ua

 

Програма фестивалю: http://www.unizh.com.ua/festival/program

 

Мапа фестивального майданчика: http://www.unizh.com.ua/spaw2/uploads/imag...ta_site_Mzh.jpg

 

 

 

В Унежі відбудеться другий фестиваль.

 

Як і обіцялося, територія форматності Кузня в Унежі продовжує працювати. На цей раз затійники першого фестивалю запрошують нас разом відсвяткувати “День Незалежності України в УНЕЖІ”.

 

Свято триватиме два дні - 23-24 серпня і музичну частину складатимуть українські гурти: Оt Vinta, Етно XL та Бреm Сtокер (Рівне), Тінь Сонця, Рутенія, Перлини Степу та Amalgamma (Київ), Сад (Дніпропетровськ), Полинове Поле (Львів), Гуцул Каліпсо та Серцевий напад (Чернівці), Хорта (Запоріжжя), Фанкоманія (Житомир), (Київ), Тарас Житинський (Лондон), Транс-Формер (Полтава), Кораллі (Івано-Франківськ)

 

На фестивалі будуть діяти творчі майстерні, майстер-класи, дискусійні клуби та інші корисні атрибути фестивального відпочинку. Окрім того територія УНЕЖу потішить і прихильників активного відпочинку. Тут діятиме майданчик для пейнтболу, а на Дністрі будуть організовані сплави на катамаранах.

 

Як і раніше усіх відвідувачів очікує бездоганна організація дійства та фестивального містечка. Так наметовий табір буде відокремлений від решти майданчиків і закритий для тих, хто відвідує лише концерти. Табір буде обладнано туалетами, умивальниками, душовими, а також будуть заготовані місця для багать та питна вода.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...