Jump to content
Студентський Форум
Sign in to follow this  
Поціновувач

Підкамінь 2008!

Recommended Posts

Люди!!!!!! Прекрасний фест відбудеться вже другий рік поспіль в Підкамені!!! Був там минулого року - просто супер, БОМБА!!!!!! Цього року теж планую туди!!!!!! Хто зі мною?))))

ось нарив його музичну і не тіко програму. дійсно є чого туди припертися!)))

 

Програма:

 

25 липня (п’ятниця):

 

«Атмасфера»

«ТаРута»

«Коралі»

«Русичі»

«Юркеш»

 

 

26 липня (субота):

 

«Чоботи з бугая»

«Бурдон»

«Сонцекльош»

«ДримбаДаДзиґа»

 

 

 

27 липня (неділя):

 

ГМД «Вертеп»

«Дивні»

«Вій»

«Мертвий Півень»

 

 

Атракції:

 

вогняні шоу, лицарські турніри, дегустація місцевих страв, велосипедні мандрівки давніми замками та мальовничими ландшафтами, козацькі забави, військово-спортивні змагання, галерея традиційних та нетрадиційних ремесл, курси скелелазання, літературний майданчик від кав’ярні «Кабінет» (куратори: Юрко Іздрик та Юрко Кучерявий), майстер-класи, розваги для дітей на майданчику «Baby open garden», концертні програми від творчих народних колективів …

 

 

Сайти фестивалю:

www.pidkamin.ridne.net

www.dzyga.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Останні новини!!!!!

 

Лідер «Мертвого Півня» та культова постать львівського року Михайло Барбара стане ведучим найбільшого на Львівщині етнофестивалю «Підкамінь-2008».

 

Окрім ролі ведучого, Михайло Барбара з’явиться на сцені «Підкаменя» як вокаліст вже легендарного гурту «Мертвий Півень», що виступатиме у повному складі та буде закривати фестиваль. Програма «Мертвого Півня» складатиметься зі старих хітів, повністю нових пісень та несподіванок, спеціально приготованих для публіки «Підкаменя».

 

Окремими атракціями фестивалю будуть творчі зустрічі на майданчику від кав’ярні-книгарні «Кабінет». В «кабінетній» атмосфері відбудуться зустрічі з Михайлом Барбарою та Світланою Олешко, як з представниками «харківської тусовки» і театру «Арабески», а також зустріч з Романом Чайкою, «як з Романом Чайкою».

 

Не варто впадати у відчай і фанатам енергійного минулорічного ведучого Анрія Жолоба, відомого також як журналіст «Радіо Ман» та лідер гурту «Абукасимові Капці». Він вестиме програму фестивалю спільно із Барбарою.

 

Етнофестиваль «Підкамінь» проходитиме 25-27 липня у однойменному селі на Бродівщині.

 

Цьогоріч у програмі «Підкаменя»: «Вій», «Бурдон», «ДримбаДаДзиґа», «Русичі», «Сонцекльош», «Чоботи з бугая», «Юркеш», вогняні шоу, лицарські турніри, військово-спортивні змагання, галерея ремесел, курси скелелазання, літературний майданчик від кав'ярні "Кабінет" та багато іншого.

 

Сайти фестивалю: dzyga.com та pidkamin.ridne.net

Share this post


Link to post
Share on other sites

Минулого року мені не вдалося потрапити на цей фестиваль. Але цього року з друзями обов'язково поїдемо. Саме в ці дні планую бути на Україні, то не хочу цього пропустити.:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...