Jump to content
Студентський Форум

Коли помирає кохання?


 Share

Recommended Posts

"Люди встречаются, люди влюбляются, женятся...", - вертиться в голові стара пісня...Якось прочитала в якій газеті статтю про те, що кохання живе три роки (ще й книга така є Фредеріка Бегбедера). Саме три роки необхідно, щоб народити дитину, і щоб дитина трохи підросла. Американські вчені пояснюють кохання винятково як почуття необхідне для задоволення біологічних потреб людини. Виникає питання - навіщо люди одружуються, вінчаються і дають клятву перед Богом у вічному коханні? Невже вічне кохання існує лише в казках, де люди "живуть довго та щасливо і помирають в один день". У Ромео та Джульєти кохання було вічним лише тому, що вони пішли з життя раніше, ніж встигло померти їх кохання... У всьго є, як відомо, початок і кінець. Так скільки триває кохання, чи можливо продовжити йому життя, і як пережити його загибель?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

У житті нічого не буває вічним, та й це не погано. Коли людна закохується вона може все - навіть найбільшу дурість зробить в пориві закоханості, та за певний період кохання переходть в щось інше - спокійне і то добре, бо для життя треба стабільності. Добре коли в житті двох то відбуваєється (і є) одночасно.

Жаль, коли в когось то вмирає не перейшовши на інший етап. Тоді виникає питання, - а чи було то кохання ?? Певне, що ні. То навіщо думати про таке :)

Link to comment
Share on other sites

Я вважаю, що кохання якраз дозволяє пробути разом все життя. А якщо стосунки зруйнувались, то значить це не було справжнім коханням.

 

А ще дуже хочеться навести тут слова одного нашого форумчанина, з якими згідна на всі 100, цитую:

"Кохання, якщо воно справжнє, - вічне. Хоча воно як і людина росте і розвивається, а тому змінюється."

Link to comment
Share on other sites

справжнє кохання, і відповідно те, яке може прожити довго - є таким, яке нічого не вимагає, а просто кохає :-)

Link to comment
Share on other sites

о! подобається мені як сказав na(0), можна собі кохати і не забивати голову дурницями, всякими там виясняннями, а просто насолоджуватись тим шо є, так ніби то кохання є вічним, але завтра кінець світу!!...рілекс)

Link to comment
Share on other sites

Щоб кохання було вічним, його постійно треба підтримувати, неохідно будувати відносини, а це важка праця...В наш час відбувається якесь знецінення людських відносин. Таке враження ніби переважна більшість молоді від життя шукає лише насолод, не замислюючись над тим, що за будь-що в житті необхідно нести відповідальність. Дивлюся в газеті статистику в нашому місті: за тиждень відбуваєсься десь біля 15 одружень і більше 50 розлучень...((

Link to comment
Share on other sites

та ну, що ти мелеш? кохання - то звичайне почуття. колись приходить, колись іде

Думаю, малось на увазі що якщо воно пішло - то це було не кохання. Закоханість, пристрасть, чи щось подібне...

Link to comment
Share on other sites

Думаю, малось на увазі що якщо воно пішло - то це було не кохання. Закоханість, пристрасть, чи щось подібне...

 

малось на увазі, що кохання як таке - не вічне. вот. просто іноді воно переростає у дружбу і взаємоповагу (ну там після багатьох років подружнього життя), а інколи - ні, і тоді люди йдуть одне від одного. я не вірю в те, що будь яке кохання може існувати вічно. це ж звичайне почуття, а всі почуття колись притупляються чи зникають.

Link to comment
Share on other sites

та ну, розвели тут сентименти...

всі почуття походять від відчуттів, а отже завжди є збудник і реакція(в кого довготривала в кого ні, залежно від людини і сили подразника) а говорите так, бо вам так зручно, знаходите виправдання, от і все.

І не треба знову говорити, що це говорить той хто ніколи не любив, ..бла-бла..!

Link to comment
Share on other sites

Мені шкода людей, які не вірять в кохання. Звичайно, не варто ідеалізувати. Але треба і вміти прощати коханій людині, забувати, на щось закривати очі. Ми всі різні, з різних середовищ і з різним вихованням. Є кохання, є людські відносини, які треба будувати, буває роками, буває все життя. Воно не вмирає. Людина змінюється, дорослішає, і почуття стають іншими, проходять якісь трансформації...

Link to comment
Share on other sites

Я так запутався з ти, що таке кохання, що був змушений, принаймі для себе, створити маленький словник із слів: кохання, закоханість, любов.

Закоханість - це початок, симпатія між хлопцем і дівчиною, "взльотна" смуга для кохання, почуття, які важко пояснити, що змушують робити дивні, сміливі, а інколи смішні речі. Але воно може швитко зникнути як і появилося, якщо не робити нічого для того, щоб воно переросло у кохання.

Любов - це не почуття, це спосіб життя, любов без умовна, вона не зникає, а існує завжди проявляється у творені добра іншому, інколи навіть збитково для себе, вона нічого не вимагає для себе.

Кохання - (це певно найскладніше), це любов між хлопцем і дівчиною, але щоб вона була вічною вимагає праці і зусиль, і ще воно очікує взаємності. І зникає якщо цього немає.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share


×
×
  • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };