Jump to content
Студентський Форум

Часи чи як?


 Share

Recommended Posts

Прочитав 24 сторінки , перепрошую , вашої маячні. Вибачте за різкість, але ви небезпечні для оточуючих і не виключено що до самого себе. Щира порада - зверніться за кваліфікованою допомогою, бо проблема саме в вас.

Link to comment
Share on other sites

На скількох форумах ви створили цю тему? )))

Залиште в спокою дівчину, її сім"ю і всіх інших людей. Вам мало написали на Львівському форумі? Думаєте, почуєте щось нове тут? Я так не думаю.

Згодна з T-Rex, вам потрібна кваліфікована допомога лікаря.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Можливо вона сама передумала...надоїло мабуть...Звичайно ми студенти не хочемо залежати від батьків, і слухати їх думку, але ж більшість і з нас батьки фінансово утримують...тому не можна до кінця ставати самостійними...Батьків потрібно слухати, але всеодно робити так як вважає людина сама)))

Та в вас ще багато буде старанних учениць і не зациклюйтеся на одній...

Link to comment
Share on other sites

Так. Всіх старанних Учнів, незалежно від віку, статi, походження, соціального і майнового стану, расової, національної та конфесійної приналежности, навчаю безкоштовно. У мене такий принцип. Вважаю, якщо вчитель бере з свого учня гроші за передачу знань, він перестає бути вчителем.

 

Я не розумію людей, які працюють за ради грошей.

 

Не нагадаєте мені, скільки брав Христос за лікування хворих і немічних? А за повернення з мертвих? Мф 4, 23 – 24

 

Сьогодні для мене авторитетом є не Христос, з його ідеєю братської любові, а ідеї Ніцше про надлюдину.

 

У економіці виживає не добрий і жалісливий, а сильний і нещадний. . Теперь в мене інші завдання і плани, й люди цікавлять мене тільки в тому випадку, якщо вони мають гроші заплатити за мої послуги.

 

Швиденько світогляд змінився. Тиждень тому ідеалізувався Христос, сьогодні Ніцше, а за тиждень хто, сатана? :)

Link to comment
Share on other sites

Я не розумію людей, які працюють за ради грошей.

Тільки заради грошей працювати якось не дуже, мають бути ще якісь ідеї, прагнення, задоволення від роботи. Але будь-яка праця повинна оплачуватись. Ну не вірить в наш час ніхто в безкорисний альтруїзм)) Мені, наприклад, якби хтось безкоштовно на мене працював, було б якось ніяково, здавалося б ніби я користуюсь цією людиною і тому хотілося б хоч якось їй віддячити...

Link to comment
Share on other sites

А цього року я став брати з учнів гроші. І стало творитися щось дивне. Я втратив інтерес до результатів своєї роботи і смак до життя. Я ненавиджу себе. Якість викладання різко знизилася, я став байдуже відноситися до роботи.

Я думаю тут справа зовсім не в грошах, а у Вашому, м'яко кажучи, незвичайному сприйнятті своєї праці. В 11 класі я їздила до репетитора, займалася математикою. Він брав гроші так само, як і інші, але його самовідданість своїй праці важко передати словами. Він непросто вчив мене математиці, він вкладав в це душу, він навчив мене вірити в свої сили (самооцінка після школи була дещо занижена). Після іспитів результатам радів, ніби своїм власним. Він постійно цікавиться подальшою долею свої учнів. Якщо людина - Вчитель від Бога, то при будь-яких обставин вкладатиме душу в свою працю. Я йому безмежно вдячна!!! І те, що я йому платила - то ніщо в порівнянні з тим, що він для мене зробив.

Link to comment
Share on other sites

Вам пора завести свою сім'ю і виховувати свою дитину і не втручатись до інших. Вони того не оцінять.

Не робіть те, що не просять!!!

 

Христос був для мене орієнтиром все моє свідоме життя, але немає в світі нічого постійного: міняються люди, міняється суспільство, міняються норми моралі, міняються образи богів.

Слово Боже стоятиме повік. Пройдуть небо і земля, а Слово буде. Воно незмінне. Змінна людина бо може зрадити свої первинні добрі переконання та прагнення.

Link to comment
Share on other sites

Як лінгвіст, я розглядаю слово з погляду лінгвіста. Кожне слово є триєдиною суттю (деякі лінгвісти наполягають на трійці): слово складається з плану виразу, плану змісту і уявлення. План виразу (Слово) може залишатися незмінним тисячоріччя, а план змісту та уявлення можуть мінятися.
Я розгладаю Слово, як дещо інше ніж словоформу в якій вкладено суть (навіть оцю потрійну).

Слово = Закон Всесвіту = Інформація про Вселенське Все. І не залежить Слово від його трактування людиною. Воно вічне (до кінця віку триває). На час створення та на час завершення творення (Кінця) Слово є Закон, що у ньому Усе перебуває.

Я про це Слово кажу.

І не виправдаєтесь якщо скажете що зміст його вже зараз трактують по іншому тому Ви так будете розуміти по іншому як усі зараз...

 

Не я прийшов, не я просив їх привести до мене дитину. До мене привели дитину й попросили навчити мові. В мене - свої методи навчання, які, чомусь не сподобалися батькам (10 років подобалися, а потім перестали подобатися). Якби батьки знали, як навчати, то навчили б дитину самі. Як батьки можуть просити, якщо вони самі не знають, що попросити?

от про ці методи треба було попередити ще до того, як вони Вас почали просити

 

Чому батьки повинні вирішувати, як навчати, чому повинні вносити сум'яття в душу дитини?

Бо вони відповідають за дитину до її повноліття

 

Може це були звичайні батьківські ревнощі? Вони всякий раз шукали привід, щоб забрати свою дитину звідти, де дитини подобалося? Вони вважали, що повинне подобатися в сім'ї більше, ніж у школі. Чому вони вважають, що добро може виходити тільки від батьків?
так - це були самі звичайні ревнощі.

 

Школа це теж сім'я, яка дає навіть більше, ніж дають батьки.
тільки не у цьому зіпсутому суспільстві...

 

Батьки необов'язково повинні служити прикладом дитині, а ось вчитель повинен бути прикладом завжди, інакше він не має права бути вчителем. Статус вчителя повинен бути вище за статус (або рівним статусу) батьків, вище тільки Вчитель (Христос). Якщо батьки хочуть, щоб з їх дитини виросла справжня людина, то вони повинні всіляко підтримувати авторитет вчителя.

Який бардак. Відділіть для початку мирського вчителя від духовного. Якто кажуть, мухи окремо, а котлети окремо.

 

Духовного вчителя знаходить САМ УЧЕНЬ, а вже потім його обирає Вчитель. Буває що вчитель собі знаходить учня і учень не відмовляється від Вчителя. Але батьки учня тут не берть участі.

 

Ваше відрізняється трьома пунктами: Батьки "підігнали" (1) Вам ученицю (2), у недуховній справі, а мирській (3).

Кого Ви звинувачуєте тепер? Простіть себе за ці три помилки і почніть жити з початку.

 

Вам не здається, що рада допомагати тільки тим, хто просить, приводить до соціальної пасивності і байдужості?

 

На цю тему є стародавня легенда. Були у багатої людини три дочки. Одного разу він заборговував. Щоб заплатити боргі, батько був готовий зробити своїх дочок повіями, бо гордість (висока самооцінка) не дозволяла багачеві просити допомоги у інших людей. Коли Св. Микола про це дізнався, то три ночі закидав через відкрите вікно в спальню дівчат мішечки з грошима і, таким чином, врятував їх. Батько заплатив борги, і залишилося навіть на придане.

 

Чим би закінчилася ця історія, якби Св. Микола послухався пораду не втручатися?

 

У наш час гординя не дозволяє людям попросити допомоги. Вони скаржитимуться і, скоріше, продадуть своїх дочок в рабство (або відправлять до економічного університету), чим попросять допомоги. Саме таким людям потрібна допомога.

 

Св. Микола просто поступив по-християнськи. Родітелі-християни ставлять Св. Миколи в приклад своїм дітям. А може його вчинок слід засудити? Адже він зробив те, що його не просили.

 

Ніхто не просив Христа вмирати на хресті за людські гріхи. Так навіщо потрібно було вмирати?

не рівняйте себе до Св. Миколи, та до Боголюдини Ісуса Христа, який знав усе наперед.

Не прошене а виконане так зване "добро" може повернутись злом для того, кому воно зроблене, по тій причині, що людина не усвідомила ще ціності тої допомоги, а також не усвідомила своєї гордині та не переступила через неї, щоб попросити про допомогу. Бо хто просить - той знає вартість прохання та ціну відповіді на прохання.

До Св. Миколи молилися і він прийшов на допомогу, а Ви того й не знали з тої притчі...

До Бога-Отця теж молилися (в Старому Завіті сгадується про зойки народів що досягали Небес) і Бог послав свого сина на допомогу.

Link to comment
Share on other sites

мені доведеться продовжувати це життя, з цими ранами, з цими неприємними спогадами, з усвідомленням того, що нічого неможливо змінити у минулому, що життя вже не буде таким, яким було раніше.

У Вас в житті сталася неприємність, яка завдала болю та образи. Але це природньо що, коли людина живе, намагається щось робити, то обов'язково щось виходить не так, як того хочеться. Але не потрібно зогострювати увагу на своїх помилках. Треба знайти сили, якби не було важко, забути про все, пробачити всіх і розпочати все спочатку, так ніби й не було тієї невдачі. Про що думаєш, те й маєш. Якщо живеш з постійним відчуттям образи, прикрості та невдачі, то це все й надалі переслідуватиме. Я вважаю, що це дуже великий талант вміти розпочинати життя заново, ставити крапку на своєму минулому. Цьому треба постійно вчитися, бо минулого вже не зміниш, а майбутнє ще попереду.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Мені дуже сподобався Ваш погляд на виховання дітей. Я завжди мріяв, щоб у мене був такий Учитель. На жаль, нас у школі накачували знаннями з предметів, але в кінці я зрозумів, що зовсім не готовий до життя ПІСЛЯ школи. Мене підтримали батьки. Але не всім так щастить! 16-19 років – важкий період для людини.

Як на мене, Ви маєте від усього сердця Простити людей, які заподіяли Вам душевні рани. Ваше захоплення економікою – це ніби втеча від себе СПРАВЖНЬОГО. Людина - не досконала істота, будь ласка, не судіть її суворо. У людини є право помилятись (і вона цим правом часто користується). „Приймайте людей такими, які вони є, особливо якщо вони зовсім не такі, якими видаються”. Діти – це теж особистості, треба рахуватись із їх думкою.

А дівчина – можливо, вона підросте і зрозуміє. Але не тепер, коли на неї тиснуть батьки. Як бути з її батьками? Зрозуміти, що є люди з іншими поглядами на життя, з якими не можна знайти спільну мову. Не обговорювати їх поведінку зі знайомими. Просто прийміть це. І спілкуйтеся з людьми, які розділяють Ваші погляди.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...