Jump to content
Студентський Форум

Скелети "богів"? (фото)


Recommended Posts

Фігня якась. По-перше у статті написано, що ніфіга не підтверджено і думки розходяться, і по-друге, якби дійсно знайшли такі фіговини, то провели б генетичний, чи який там ще, аналіз, що розповів би більше ніж костомахи. Крім того написали б уже сотні дисертацій.

Link to comment
Share on other sites

Народ. Це фотошоп, а ви повірили :) Я читав в інеті про ці фото. Був сайт де люди викладували підробки в фотошопі. і хтось виклав такі скелети. Ну а потім пішла дезінформація і "жовта преса" почала розмістила в інеті ті статті :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Фігня якась. По-перше у статті написано, що ніфіга не підтверджено і думки розходяться, і по-друге, якби дійсно знайшли такі фіговини, то провели б генетичний, чи який там ще, аналіз, що розповів би більше ніж костомахи. Крім того написали б уже сотні дисертацій.

Теорія Дарвіна настільки вкоренилася в свідомість вчених, що вони відкидають будь-які факти, які їй суперечать практично без належної перевірки і висувають такі умови до особливостей пласту землі де була знахідка(це основний метод визначення віку знахідки, тобто в який час утворився пласт такий і вік), що якби такі вимоги були застосовані до знахідок, які підтверджують теорію Дарвіна, то майже всі не задовольнили ці вимоги. Це так звані "подвійні стандарти": всі знахідки,що протирічать теорії - критикують, не звертають уваги..., а ті, що підтверджують приймають практично без перевірки.

 

з "Алан Элфорд - Боги нового тысячелетия":

"...Еволюція людського роду - це лише одна з багатьох таємниць, які не може пояснити звичайна наука. Останніми роками в списках бестселерів значиться все більше популярних книг, присвячених цим таємницям. Одній з причин, що викликали збільшення кількості таких видань, би ряд відкриттів, зроблених в Єгипті. Виявлення таємного ходу у Великій піраміді і встановлення часу будівництва пірамід Гізи і Сфінкса, віднесеного до 10500 - 8000 років до Різдва Христового, захопили уяву публіки. Але ці історичні аномалії виявляються не тільки в Єгипті. У всіх країнах світу ми знаходимо такі місця, як Стоунхендж, Тіауанако, Наска і Ба-альбек, які не укладаються в парадигми історичної науки. Спадщина оповитою завісою передісторії людства, очевидно, продовжує існувати у вигляді каменів, карт і міфології, і лише зараз розвиток технології XX століття дає нам можливість це визнати. У цій ситуації багато авторів намагаються вхопитися за соломинку, звертаючись до Атлантиди, і їх можна цілком вибачити за це. Але фактично просунуті знання індійців майя і єгиптян можна прослідкувати ще задовго до цього - в першій цивілізації Шумера, раптово і загадково виникла 6 тисяч років назад. Шумери стверджували, що їх культура дарувала ним не атлантами, а богами. І чи можна відкидати ці затвердження шумерів, враховуючи всі лежачі навколо нас матеріальні свідоцтва?

У науковому середовищі панує ворожість до самої ідеї "богів", але насправді це просто питання термінології і релігійної умовності. Те, що нині людина володіє генетичною технологією, за допомогою якої він може створювати істоти "по своєму образу і подобі", є фактом. Ті істоти, яких ми створюємо, цілком можуть називати нас "богами"...

 

...У 1993 році Мікаел Кремо і Річард Томпсон опублікували книгу в 900 сторінок, присвячену критиці ортодоксальної археології і антропології під назвою: " Заборонена археологія: сокровенна історія людської раси". Робота Кремо і Томпсона - плід їх восьмилітніх досліджень - показує, що людиноподібні існували на Землі сотні мільйонів років. У цій аргументованій праці приводиться маса нетривіальних матеріалів, зокрема знайдені в скельних шарах зразки оброблених предметів і останки людей, вік яких обчислюється сотнями мільйонів років. Описані в цьому розділі періодичні катаклізми можуть певною мірою пояснити, яким чином ці останки могли опинитися в суцільних скельних шарах. Робота Кремо і Томпсона заслуговує найсерйознішої уваги. Вона може пролити світло не тільки безпосередньо на історію походження людства, але і на походження наших творців..."

 

Заборонена археологія!

Алан Элфорд - Боги нового тысячелетия!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...