Jump to content
Студентський Форум

Що ви думаєте про Київ?


Lady Nerwen
 Share

Recommended Posts

Я бачу, що тут киян майже немає. Тоді, мабуть, варто не втрачати можливість і спитати людей: якої ви думки про столицю, якщо відвідували її (бажано з естетичної точки зору). Хотілося б сподіватися, що Київ у очах людей з інших міст видається юодай трохи романтичним і таємничим. Якщо ж ви - таки киянин :online2long: - поділіться своїми улюбленими місцями.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest KOLOBOK

ya z vagali zi lvova ale kiyiv lyublyu navit dyzhe buv vsyogo 1 ra ale togo vustarchulo na vse zhuttya dyzhe bagato krasuvux mists osoblubo za pamyatavsya xruschatyk, metro, i park slavu (ny dyzhe vzhe matu-geryinya vusoka)tay vzagali y kyiv varto yixaty vesnoyu a do lvova osennyu. :flowers:

Link to comment
Share on other sites

ВА!!!! Київ !!! Київ!!! Київ!!! Це місто постійного руху ...життя там так і кипить ...всі кудись спішать ,біжать ...... Але не зважаючи на це ,це пекрасне місто!!!. До нього просто потрібно звикнути ,ті хто народився і виріс у м.Львові трошки губляться там бо не вловлюють відразу цю швидкісь часу який там біжить ...як кажуть"хочеш жить умей вертется"ото вам скажу там усі хочуть жити тому "РУХ - це життя!"

 

koLObok Дата 25 Oct 2004, 16:33

  a vu bylu v kuevi kolu kashtanu tsvityt'? oto sula

Дійсно це СИЛА!!!! про це і пісні написані ...це красота назабутня .Важко описати - це потрібно просто бачити.

Мені дуже подобається наша столиця ,і вважаю що саме такою вона і має бути ( стандартно раз у місяці туди на вихідні виїзджаю) ;)

Link to comment
Share on other sites

В Києвібуваю часто, переважно по празниках якихось.....Мені більше до вподоби Львів, в Києві я впадаю в якусь апатію....саме місто тисне на мене! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Guest KOLOBOK
Я ж кажу - не та там атмосфера... Та й люди не ті...
В Києві не був

ну от а звіки знаєш? краще один раз побачити ніж 100 раз почути.мені то як раз і хватило .раджу і тобі спробувати. а от з мовним питанням і у Львові постає пороблема.

Link to comment
Share on other sites

Звичайно , не спорю місто велике і ми в ньому губимось , я вже писала

ті хто народився і виріс у м.Львові трошки губляться там бо не вловлюють відразу цю швидкісь часу який там біжить ...

 

там у такі моменти саме і находить апатія,депресія,боязнь до чогось нового ...але все це минає .

Мені подобається це місто .......але ще більше мені подобається у таких подорожах такий момент коли поїзд підїзджає до станції Львів і я розумію що я приїхала до дому !!!!!!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes: ...всетаки любов до рідного краю генами передається з покоління в покоління ...... Львів саме красиве місто!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share


×
×
  • Create New...