Jump to content
Студентський Форум

В тіні / In the Shadows (2000)


Admin
 Share

Recommended Posts

В тіні (In the Shadows / В тени). США, 2000. Режисер гк Роман Воу. У ролях: Метью Модайн, Джеймс Каан, Джої Лорен Адамс, К’юба Гудінг-мол., Антоні Корначчіоне, Лілло Бранкато-молодший, Рой Агелоф, Вел Евері, Скотт Воу, Кетлін Райлі.

 

 

Новий канал, четвер 13 грудня, 00.05

 

 

Син боса мафії, який працює каскадером, гине в результаті нещасного випадку під час роботи над особливо складним епізодом. Засмучений батько вважає винуватцем трагедії славетного постановника трюків Ленса Хастона (Каан), який керував зйомками фатальної сцени, і наймає для його ліквідації холоднокровного кілера Еріка (Модайн)…

 

 

Кіно і гангстери - тема, яка досить часто розглядається у різних стрічках, переважно в комедіях (досить згадати незрівнянного Чілі Палмера у виконанні Траволти з картини Баррі Сонненфелда «Схопити коротуна»). Натомість постановник Воу створив бойовик з сильним присмаком мелодрами, що романтизує нелегку професію каскадера. Фільм не містить оригінальних сюжетних ходів, проте в ньому вистачає ефектних трюків, а гра досвідченого Каана («Хрещений батько», «Стирач») і «оскарівського» лауреата Гудінга-мол. («Джеррі Магвайр», «Куди приводять мрії»), як завжди, на висоті.

 

 

Джеймс Каан, Джої Лорен Адамс, К’юба Гудінг мол., Метью Модайн

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...