Jump to content
Студентський Форум
Sign in to follow this  
LaSet

Десятки тисяч студентів замерзають у гуртожитках та навчальних корпуса

Recommended Posts

Українська асоціація студентського самоврядування звертається за допомогою до Президента й Генеральної прокуратури.

 

3 листопада 2007 року Українською асоціацією студентського самоврядування було надіслано звернення до Президента Україна Віктора Ющенко та Генерального прокурора України Олександра Медведька від представників органів студентського самоврядування східних і південних районів України у зв'язку з надзвичайною ситуацією, що склалася через відсутність опалення у навчальних корпусах та студентських і аспірантських гуртожитках.

 

Українською асоціацією студентського самоврядування був створений Надзвичайний комітет захисту здоров'я студентів, завданням якого є моніторинг температурного режиму у вузах безпосередньо на місцях. На даний момент температура у навчальних та житлових приміщеннях значної частини вузів є суттєво нижчою від установленої санітарними нормативами, тому здоров'я студентів знаходиться під серйозною загрозою. В той же час, адміністрації цих вузів, які за таких обставин зобов'язані були зупинити навчання та розпустити студентів по домівках до виправлення ситуації, не здійснили цих необхідних кроків, а незаконно продовжують навчальний процес.

 

Як повідомила Телевізійна служба новин каналу 1+1 2 листопада 2007 року, студенти Тернопільського інституту економіки і підприємництва мерзнуть і відмовляються, з дозволу ректорату, ходити на заняття. Попервах заняття проводили в аудиторіях з сонячної сторони, а потім обігріли дві аудиторії для заочників. Навчальний заклад став заручником нерозторопності керівників компанії, яка б мала обігрівати заклад. Грошей на ремонт традиційно не знайшлося якраз під похолодання. Сидить без опалення і Горлівський державний інститут іноземних мов. І студенти, і викладачі у верхньому одязі. Тут прогулювати не дозволяють - під загрозою звільнення.

 

Міністерство освіти і науки України не вжило необхідних заходів для оперативного реагування на цю ситуацію.

 

Автор : Українська асоціація студентського самоврядування

Share this post


Link to post
Share on other sites

На нашому факультеті (іноз. мов, ЛНУ) всі студенти ділять територію на "Африку" і "Арктику" - половина факультету опалюється, інша - ні. На кафедрі англійської філології взагалі шик - стару батарею відрізали, нову не поставили)) В деканаті нам сказали, щоб ми купляли светри й рукавиці, а якщо ні, то нас "розселять" по інших корпусах. Нам краще вже мерзнути, ніж їздити по дощі хтозна куди. Ось такі реалії.

Share this post


Link to post
Share on other sites

В нас наприкінці жовтня так було холодно, шо відпустили всіх на тиждень.

Тепер слава Богу, тепло.

Утеплюйте вікна і двері :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(

у вас хоч половина, або ж місяць, а у нас ніби вже і пристойний факультет (ЛНУ Міжнародні) нема опалення, деколи і світла, ганяють нас по вьому Львові, вже другу простуду підхопила за останні два місяці, тіки те і роблю що лікуюсь а не вчусь. От так от, і нікому до того нема діла, і не відпустять, і опалення не включать. А викладачі самі мерзнуть а фіг відпустять, бо перевірки з деканату в найхолодніші дні ще й з перевірками ходять.

ну нічого ще рік, і покину то убожество (((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...