Jump to content
Студентський Форум

Щоденник ненародженої дитини *Добре подумайте перед тим як все ж таки


 Share

Recommended Posts

5 жовтня.

Сьогодні почалося моє життя. Мої батьки ще цього не знають, але я вже є. Я дівчинка. У мене будуть світле волосся і блакитні очі. Вже все визначено, навіть те, що я любитиму квіти.

19 жовтня.

Дехто говорить, що я ще не справжня людина, що тільки моя мама існує. Але я справжня людина, так само як маленька крихта хліба - все ж таки справжній хліб. Моя мама є. І я є.

23 жовтня.

Мій рот вже відкривається. Тільки подумайте, десь через рік я сміятимуся, а потім і говорити. Я знаю, що моїм першим словом буде - МАМА.

25 жовтня.

Сьогодні моє серце почало битися абсолютно само. З цих пір воно спокійно битиметься все моє життя, ніколи не зупиняючись для відпочинку.

2 листопада.

Я зростаю помалу щодня. Мої руки і ноги починають приймати форму. Але мені доведеться ще довго чекати, перш ніж ці маленькі ніжки піднімуть мене, щоб я змогла дотягнутися до маминих рук, перш ніж ці маленькі ручки зможуть збирати квіти і обіймати тата.

12 листопада.

На моїх руках починають формуватися крихітні пальчики. Смішно, які вони маленькі! я зможу гладити ними мамине волосся.

20 листопада.

Тільки сьогодні лікар сказав моїй мамі, що я живу тут, під її серцем. Ах, як вона, напевно, щаслива! Ти щаслива, мамо?

23 листопада.

Мої мама і тато, напевно, думають, як мене назвати. Але вони навіть не знають, що я - маленька дівчинка.

10 грудня.

У мене росте волосся. Воно гладеньке, світле і блискуче. Цікаво, яке волосся у моєї мами?

13 грудня.

Я вже трохи можу бачити. Навколо мене темно. Коли мама принесе мене на світ, він буде повний сонячного світла і квітів. Але чого я хочу більше всього - це побачити свою маму. Яка ти, мамо?

24 грудня.

Цікаво, моя мама чує тихий стукіт мого серця? Деякі діти приходять в світ хворими. Але моє серце сильне і здорове. Воно б'ється так рівно: тук-тук, тук-тук. У тебе буде здорова дочка, мамо!

28 грудня.

Сьогодні моя мама убила мене.... (автор невідомий)

Я знаю, осуджувати здатні ті що можуть вчинити гірше. Проте, якщо зараз хтось перед цим вибором, лишітьдитину. Навіть якщо від неї відмовився тато(. Вона вже має право на власне життя. Я думаю прочитавши цей щоденник, Ви зможете відговорити того, хто наважився на цей крок!

Link to comment
Share on other sites

і треба було все спаплюжити...

 

 

Анна, таке враження що в тобі біс сидить... Подивись на себе - ти постійно, вперто і наполегливо відстоюєш убивство... Покайся.

Link to comment
Share on other sites

Я просто реальніше дивлюсь на такі речі і у деяких випадках можу зрозуміти жінку, якщо вона на таке пішла, а не казати, що... а й ... все одно немає сенсу продовжувати...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Щоденники ненароджених діточок написані народженими дорослими

Колись жінки і діти не були повноправними, але це означає, що вони цього застлуговували. Вони також не могли себе захистити і їх не важали людьми до кінця. Це саме зараз відбувається з ембріонами. Вони також люди, які найбільше потребують захисту і опіки....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };