Jump to content
Студентський Форум

Work & Travel


Guest Модний
 Share

Recommended Posts

Перш за все, в мене є запитання, до тих хто вже їздив в штати по ціїй прграмі. На скільки мені відомо, до 2 вересня потрібно повернутися в Україну. А що, коли я схочу зробити це скажем не в вересні, а десь під новий рік. Я буду весь цей час вважатись нелегалом ???

Link to comment
Share on other sites

Офіційні терміни по цій програмі 1 червня - 1 вересня (умовний період літніх вакацій студентів) з можливістю подорожувати по країні протягом 30-ти днів після закінчення роботи.

Контракт можна заключати на період 2-4 місяці, будь-яке подальше перебування у країні буде вважатись за незаконне, якщо ти раптом повернешся додому під Новий Рік чи хоча б на один день пересидиш термін дозволеного перебування, то попадеш в black list і тебе більше не пустять в США (не відкриють ніякого типу візи), по крайній мірі протягом 10-15 років, потім можна подавати апеляцію через посольства і т.д.

Link to comment
Share on other sites

Ніхто більше нічого не може розказати ? :unsure: Люди, ну хто був, діліться враженнями, як там, шо там ? Бо я візуально вже в США, а насправді уявлення ніякого немаю, про свій майбутній візит в Америку. Скажіть, чи воно хоть того варте.

Link to comment
Share on other sites

з'їздиш - дізнаєшся. ну скажу тобі, що варте, а у тебе тут в метро паспорт вкрадуть, цеглина на голову впаде чи ще що. скажеш, що я збрехала. скажу тобі, що не варте, а ти все одно приїдеш і зустрінеш чудових друзів. знов скажеш, що збрехала :))

ти приїжджай, а там побачиш.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Привіт! Хм..я сам їздив по цій програмі два роки назад, та потім ще працював у агентстві яке займається цією програмою. Якщо у когось виникнуть питання - я можу щось розказати. Якщо буде цікаво.

Link to comment
Share on other sites

Хм..добре - я розповім взагалі.

 

Отож, Work and Travel - це программа, що дозволяє провести літні канікули студентам на роботі в США(ну, і відпочити, по можливості :rolleyes: ) Тобто, іначе кажучи, можна поїхіти до Америки, попрацювати добряче(якщо, хочеш добре заробити) та привезти грoшей додому.

Скажу одразу - це не "фігня" - як іноді можна почути - просто ваш остаточний заробіток залежить напряму від вас - якщо хочете заробти - треба добре працювати - це не "халява" - це робота.

Поїхати можна як до континентальної Америки, так і до Аляски. Різниця кординальна - до континентальної ідуть щоб попрацювати та відпочити(побачити США, потеревенити з американцями), а до Аляски їдуть реально працювати(роботи там багато коли є риба, і поспілкуватися майже ніскім, там розваг майже немає). Щоб порівняти прибутки приведу зразки - на континентальній Америці - заробіток - біля 1500$ в місяць, на Алясці - 600-900$ за тиждень! Взагалі, місяці за 4 можна заробити 4000-5000$. На Алясці - десь 8000-9000 баксів.(був один хлопець знайомий - біля 10 штук заробив на Алясці, але він реально "вкалував" 4 місяці).

Вартість програми буває різною(тобто, взагалі-то, залежить від того через яке агентство ти їдеш) - ціна може коливатися добряче - десь на 300-700$ :pardon: Вартість програми складається з 2-х частин - за саму програму - десь біля 800-1000$, та за інші витрати - білет, посольство та інше. В суммі виходить біля 1800-2000$. Працював я в агентстсві, яке прпонувало програму за 700-800$(недорого, доречі) - отут - http://www.worktravel.org.ua -- Агентство Au-Pair. Є ще й агентства Чемодан, Гольфстрим, ICE та інші. Коротше кажучи, треба на ціни дивитися які вони за свої послуги беруть - а то деякі "заїдаються" на вартості програми.

 

Як учасник скажу, що цікаво у США лише перший раз(і то - максимум - місяць) - потім чисто за грошима туда їздити можна. Найкраще з друзями їздити - тоді всі одне одного розуміють і так краще, і легше, й дешевше(адже, ми вчотирьох хату знімали :rolleyes: ), та й не так "стрємно". Спочатку важбо, бо роботи багато, але через мысяць вже нормально - прилаштовуєшся.

 

Ну..ось так - це ВЗАГАЛІ. Якщо будуть конкретні питання - кидайте..

 

А! Ще хотів сказати, що працювати можна лише до 1-го вересня, інакше це буде нелегальним за умовами програми.

Link to comment
Share on other sites

Ні :)) Не так погано :)) Посуд мити не потрібно - якщо і миєш, то тільки за допомогою машини(загрузив посуд - вигрузив). Загалом робота офіціантами, помічниками, в отелях швейцарами, сторожами, бувають також рятівники в басейнах, також у МакДональдсах усяких та тому подібне, продавцями у магазинах фотоплівки, або у парках атракціонів. Брудної і важкої роботи нема - це вам не китайська дешева робоча сила - це все-ж таки легальна програма.

 

Робота за рибою, доречі, лише на Алясці.

 

Доречі, попадаються дійсно прикольні вакансіі - наприклад у Йосеміті, або у інших Американських заповідниках.

 

 

Ні, після універу туди ніяк не промажешся. Тількі но, якщо ти знову поступиш на стаціонар, і тобі ще не буде 23-х років.

Link to comment
Share on other sites

Мої дві подруги їздили по цій програмі. Одна працювала білетером в театрі в Ню-Йорку і в основному подорожувала. А друга працювала на курортному острівці (назви не памятаю) в кілька змін (2, а бувало і 3), в магазині солодощів продавцем, в кафе офіціанткою, і т.д., спала лише по кілька годин на добу, але встигала і зустрітися з друзями відпочити (такими ж людьми з цієї програми) і привезла певну суму грошей додому. Загалом, обоє були задоволені. Все таки, коли ти просто вчишся, мати нагоду поїхати побачити світа, та ще й попрацювати (таки взнати, як копійка заробляється, нехай в Америці) то позитивно.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

привіт,чуваки!

а я тіко хочу зібратися та й поїхати до Америки!!!

можеТЕ порадити з чого почати?????????????????????????

а можна якось вибрати собі вакансію??? як це пробити????

 

 

ВІДГУКНІТЬСЯ ХТО-НЕБУДЬ!!!

 

 

о! а може хтось пробував їздити *стопом* по НоввомуСвіту???

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };