Jump to content
Студентський Форум

Працювати за кордоном...


 Share

Recommended Posts

Хочу поїхати працювати за кордон, зараз навчаюсь на 4 курсі, заочно, їхати не знаю куди, ваші міркуваня.

1. Ким ти хочеш працювати? Чорноробом, прибирати готелі, на будівництві?

Сезонна робота, як правило, пов’язана зі збором урожаїв. Наскільки ти плануєш відлучитись з України?

2. Як далеко хочеш поїхати? В кожній країні свої "прибамбаси", треба вирішити, що буде найлегше з твоїми можливостями.

Link to comment
Share on other sites

Працювати будь-ким, термін не має значення, пів року, рік, два можу, не погано було б в Америку, але спершу хотів би вислухати ваші поради. Що вмію робити? Вмію ламати і справляти компютери і мабуть все. Що потрібно вміти наприклад на будівництві? (Можу навчитись)...

Link to comment
Share on other sites

На будівництві со старта ти будеш хіба підсобником. Там особливих навиків немає, треба просто бути фізично сильним.

Але для чого тобі їхати за океан і працювати бувельником, якщо можеш залишитись тут і ламати і ремонтувати компютери?

Link to comment
Share on other sites

Якщо ти хочеш їхати в Америку ламати та справляти компи, то думаю для цього нашої освiти замало. Тобто тобi там як мiнiмум прийдеться навчатися на спецiальних курсах, щоб отримати бiльш менш нормальну роботу. А якщо десь у Польщi, чи в iнших сусiднiх країнах то нашого диплому буде достатньо. Ще не погано було б знати мову, i мати там якогось знайомого, який би допомiг влаштуватися.

Link to comment
Share on other sites

мені ким нибудь би працювати, а конкретно. Чому ніхто не пише про свої чи про знайомих пошуки роботи в інших країнах? Чи хто живе за кордоном?

Link to comment
Share on other sites

В США без мови ти зможеш працювати на будові підсобником, за копійки, поки не вивчишся на майстра... тоді заробітки більші, але робота все одно дуже важка . Варіантів багато, але всі вони, якщо без мови і їхньої освіти, то важка праця з мізерною оплатою. Припускаю що зарплата 8- 10 долл. на годину для людини яка на даний момент в Україні звучить досить заманливо, але не тут.

Link to comment
Share on other sites

ну мову я думаю вивчу за місяць, другий.

Вау, я теж так хочу, вивчати мову за місяць-другий, поділись секретом :D

Ще з початкових класів школи вчу англійську і то не можу сказати, що знаю її дуже добре.

Чи ти мав на увазі підтягнути свій рівень за 2 місяці? Це реальніше звучить, але краще всього мова підтягується в мовному середовищі, це кажу з власного досвіду. Я, наприклад, качаю всі фільми і серіали на англійській, щоб не забувати її та слухати кожного дня.

 

Але яка альтернатива?, що тут збиткуються над нами, що там будуть....

Ну, знаєш... збиткуються всюди, але ці збиткування трошки відрізняються. Тут ти можеш бути "шнурком", але не "куском г..на", яким будеш для більшості американців на подібних роботах, поки не покажеш на що ти здатний і не докажеш своє право на існування. Студенту виїхати у США досить складно, якщо не по спеціальній програмі чи не до близьких родичів (мами/тата), просто не відкриють візу, бо ти хоч і навчаєшся, але є потенційним незаконним мігрантом для людей у посольстві. Раджу шукати роботу десь поближче на даному етапі, в Європі.

Link to comment
Share on other sites

осьо мої дві копійки

1. хотілося б власноруч повбивате нелегалів, бо через них легалам візи не відкривають. ок, шуткую, але інколи злість таки бере.

2. стін правий, за кордоном важко, навіть з вищою освітою. безробіття існує по всьому світу - це таке штука, що з капіталізмом за безкоштовно в пачці дають. якщо тільки знайомі в тебе є в країні, аби їхати туди компютери нелегалом перебирати, а інакше - не раджу. хоча як молодий і хочеш пригод - закривай очі і їдь, нікого не слухай. але на кажи що не попереджали :)

 

дерзай. щось та вийде, де б ти не був. аби працьовитий.

Link to comment
Share on other sites

хотілося б власноруч повбивате нелегалів, бо через них легалам візи не відкривають. ок, шуткую, але інколи злість таки бере.
Україна померла - підпис: Muzon.

Muzon помер - підпис смерть.

Link to comment
Share on other sites

Щоб влаштуватися в штатах на більш менш нормальну роботу - бажано мати їхні документи про освіту, і все одно не факт, що одразу влаштуєшся. Бажано, щоб були знайомі або родичі, які зможуть тобі допомогти. Бажано добре володіти мовою, багато спілкуватись та мати на всякий випадок гроші. До того ж, є можливість, що тебе там обдурять - не заплатять, а відстоювати свої права іноземцю буде не просто. Справді захищені там тільки мешканці штатів.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...