Jump to content
Студентський Форум
Sign in to follow this  
stephen

Фестиваль пива «Старе місто»

Recommended Posts

Фестиваль пива «Старе місто» пройде у Львові, у неділю, 10 червня, з 12-00 до 22-00. Місце проведення фестивалю – Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Як видно і з назви фестивалю, його організатором є «Перша приватна броварня». Це перша велика подія, яку ця компанія організовує та проводить самостійно. До речі, фестиваль присвячено 3-річчю компанії.

 

Територію парку буде поділено на 5 тематичних майданчиків: один центральний з концертом протягом 10 годин, три відображатимуть різні історичні епохи, а ще один – буде відведено для дитячих ігор.

 

Щодо програми фестивалю, то вдень на сцені переважно звучатиме етнічна музика та world-music (гурти «Божичи» та «Карпатіяни») , з четвертої до сьомої години – більш попсова та лірична програма (Л.Ваврин, О.Корнєєва), а ввечері на Вас чекає дует «Пиво на двох» з Бєларусі та галицько-волинський реп від Вови зі Львова. Крім того, на окремих майданчиках звучатиме джаз та популярна народна музика. Організатори також обіцяють проведення майстер-класів з гончарства, писанкарства та ляльки-мотанки, показові лицарські турніри та середньовічні танці, клоунів, і навіть – відкриті змагання з арм-рестлінгу. А також – дуже багато конкурсів та подарунків.

 

Головною ж привадою для вимогливих цінувачів пива має стати можливість спробувати живе нефільтроване та непастеризоване пиво, яке у роздріб не продається і вперше стане доступним для усіх бажаючих саме 10 червню у неділю на Пивному фестивалі «Старе Місто».

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...