Jump to content
Студентський Форум
Miss

У Львові - рекордна вечірка!

Recommended Posts

10 листопада у Львові о 20.00 розпочнеться вечірка, яка перевершить усі раніше проведені і триватиме 61 годину. Організаторами вечірки є Міжнародний Молодіжний Розважальний Комплекс «МЕТРО» та стильна радіостанція MFM station. GUINNESS MEGA PARTY має на меті зібрати не тільки молодь м. Львова, а й усієї України. Одночасно в розважальному комплексі «МЕТРО» можуть перебувати 1500 осіб, склад учасників вечірки може змінюватись.

Ця вечірка – найбільший молодіжний проект 2006 року та грандіозне шоу з безліччю розваг та конкурсів. На власні очі побачити GUINNESS MEGA PARTY – питання престижу і статусу для сучасної молодої людини, стати учасником проекту протягом всієї вечірки – можливість увійти в історію разом з організаторами проекту. До останнього моменту організатори GUINNESS MEGA PARTY не знають, скільки героїв – неперервних учасників проекту – збере розважальний комплекс «МЕТРО».

Ініціатива проведення цієї вечірки стала результатом спроб максимально якісно організувати відпочинок молоді, створити щось важливе та водночас оригінальне. Крім того, ця вечірка буде проходити під патронатом Управління культури Львівської міської ради за сприяння Відділу роботи з молоддю.

Концепція цієї вечірки унікальна – це не просто дискотека, а сукупність активної розважальної програми. Відвідувачі вечірки зможуть взяти участь в школі танців, конкурсі караоке, АРМ-реслінгу, залізти на альпіністську стінку або пострибати на батуті.

GUINNESS MEGA PARTY – це грандіозне шоу найвищого ґатунку, організатори якого не пошкодували ні часу, ні сил, ні подарунків на оформлення та реалізацію цього проекту. Найстійкішого учасника MFM STATION планує нагородити цінним призом. Також будуть номінації «Міс», «Містер» і «Пара» вечірки. Переможці в цих номінаціях будуть також нагороджені після встановлення рекорду цінними і несподіваними подарунками від MFM STATION.

Неповторну атмосферу вечірки для відвідувачів створюватимуть: ді-джеї DJ CROSS (MFM), DJ KEKS (MFM), DJ Невідомий, DJ Tihiy, DJ Boxer, техно-леді DJ Veronika, DJ Mihal, DJ UncleSam та багато інших. Протягом вечірки гостей будуть розважати Ексклюзив-шоу комплексу «МЕТРО» «Ред-Фон» та відомий шоу-балет «Сіріус». Спеціальним гостем цього заходу стане проект STEREOLIZA! Композиції “STEREOLIZA” – це суміш поп-музики, елементів хіп-хопу та електроніки і зорієнтовані на молодого слухача. І це найгучніший європейський дебют 2006 року.

Завершиться вечірка в понеділок 13 листопада о 09.00 важливою подією – реєстрацією рекорду та урочистим нагородженням подарунками та дипломами за участю представників «Книги рекордів України». Відразу буде подана заявка в світову «Книгу рекордів Гіннеса» про встановлення нового рекорду в категорії «Мистецтво» - найтриваліша музична вечірка в режимі нон-стоп.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...