Jump to content
Студентський Форум

13 привидів / Thirteen Ghosts (2001)


Admin
 Share

Recommended Posts

13 привидів (Thirteen Ghosts / 13 призраков). США, 2001. Режисер Стів Бек. У ролях: Тоні Шелхауб, Ембет Девідц, Метью Ліллард, Шеннон Елізабет, Ф. Мюррей Абрахам.

 

1+1, субота 4 листопада, 23.00

 

Божевільний багатій Сайрус Крітікос (Абрахам) мріє відкрити ворота у потойбічний світ. Для цього йому потрібно зібрати в одному місці тринадцять привидів. Під час своїх шалених пошуків Сайрус гине, а зловісний будинок, де мешкають впіймані привиди, отримує у спадщину його племінник, скромний вчитель Артур Крітікос (Шелхауб)…

 

Стрічка дебютанта Бека, який раніше працював над спецефектами для блокбастерів «Полювання за «Червоним жовтнем» та «Індіана Джонс і останній хрестовий похід», є рімейком маловідомого фільму жахів 1960 р. Як і більшість сучасних ремісників Голлівуду, режисер-початківець не зміг запропонувати оригінальних сюжетних ходів і основну увагу приділив технічному боку справи, намагаючись показати на екрані якомога більш жахливих та реалістичних монстрів. «Ми зробимо візуальні ефекти, яких ще ніхто не бачив, - обіцяв в інтерв'ю продюсер «13 привидів» Джоел Сілвер. - Ми хочемо зняти дуже страшне кіно і, я сподіваюся, зможемо налякати глядача будь-якого віку». За п'ять тижнів було побудовано понад 40 декорацій для картини. 45 тонн сталі та 2,5 тонни спеціального скла використали для створення великого будинку, де проходили зйомки головних епізодів стрічки. Щоб підсилити моторошну атмосферу фільму, на стінах усіх кімнат намалювали латинські гравюри. Результат зусиль знімальної групи виявився не таким вже й страшним, хоча й досить видовищним (у прокаті США «13 привидів» зібрали близько 41 млн. доларів).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...