Jump to content
Студентський Форум

Прем'єр-міністр зберіг студентам пільги на проїзд


Recommended Posts

Прем'єр-міністр заборонив скасування студентських пільг на проїзд. Про це він заявив після зустрічі з міністром освіти і науки Станіславом Ніколаєнком.

 

- Пільги студентів на проїзд у громадському транспорті повинні бути збережені. Я не допущу ніякого скорочення пільг, - зазначив Янукович.

 

Міністр завірив прем'єра, що цього року Міносвіти не планує скорочення студентських пільг, а в наступному році передбачає їх повне бюджетне фінансування.

 

Янукович також відзначив, що витрати на освіту в бюджеті на 2007 рік зростуть на 16% у порівнянні з 2006 роком. За словами прем'єра, зарплата працівників освіти в 2007 році виросте на 12,5%.

 

Уряд також планує збільшити до 20 млн суму коштів на ремонт студентських гуртожитків.

 

Крім того, прем'єр-міністр сказав, що відповідна постанова уряду передбачає одноразову виплату в розмірі п'яти мінімальних окладів для молодих вчителів, що поїдуть працювати за направленням в сільську місцевість. Такі виплати зможуть одержати близько 8 тис. фахівців, повідомляє Українська правда.

Link to post
Share on other sites

в нашому вузі пропонувались виплати щось на зразок президентської стипендії, яка має виплачуватись до закінчення навчання за умови, що студент по закінченню вузу відпрацює 5 років у сільській місцевості.

не знаю, може це і є в рамках розвитку села чи підтримання студентства, але таке враження, що нас купують...

 

а пільги на проїзд таки діють..........

Link to post
Share on other sites

Якщо працівникам освіти підвищать зарплату- це добре, але де гарантія що її вчасно виплачуватимуть.

Не подобається мені це все. Крутить тепершній уряд як чорт дорогою.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Мабуть Янукович трошки бреше...Адже за попереднім підрахунком борг Міністерства Освіти за пільговий проїзд перед Міністерством транспорту складає більше 80 млн гривень... :((

Так шо..."любий друже" Януковичу, не тиринди багацько...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ну збережуть пільги, от тільки чи допоможе це УкрЗалізниці, за рік заплановано збільшення вартості проїзду спочатку на 10% потім на 20%, а потім на 40%. Мені вже в порівннянні з 2-м класом вигідніше їздити маршруткою, що я й збираюся робити. В результаті, ті хто не платив їздитимуть далі, а платіжоспроможні переключаться по можливості на інші види транспорту та мінімізують пересування залізницею. Безумовно пільги для студентів повинні існувати, в тій же Польщі чи Німеччині вони є. Але безкоштовного проїзду бути не повинно, це я стосовно пенсіонерів, якщо УкрЗалізниця за власний кошт(на зекономлені від безкоштовного проїзду гроші це окупиться багатократно) створять інформаційну систему, кому справді їздити потрібно, цю інформацію можуть подати лікарні, пенсійний фонд(інваліди, наприклад в лікарню) і кому не дуже, але обовязковою умовою, що кожна поїздка фіксується і не безкоштовна, хай 5-10 відсотків, але нехай оплачуєть, бо звичка до халяви страшна річ, решті можна скажімо дати на рік скажімо 2 поїздки 500 Км(це умовно) і все. Держава нехай на зекономлені гроші нехай підніме пенсії, стипендії, а Укрзалізниця нарешті не зможе розказувати, що не покращує якість сервісу, бо пасажирські перевезення збиткові. Ми повинні нарешті усвідомити, що дешевим популізмом легко загубимо найбільше державне підприємство України, а це не тільки другий найбільший платник податків, а й велика кількість підприємств, які піднімають нашу економіку, це й машино- , вагоно- будування- і сфера послуг і наука, зрештою майбутній працедавець для багатьох студентів. Хоча можливо мета Януковича саме довести до банкрутства і прибрати до рук Укрзалізницю, от тоді вже точно на бачити нікому ані пільг, ані розумних тарифів, ані нормального сервісу.

Не знаю можливо Кирпа й крав, але саме при ньому вперше почали ремонтуватися і здаватися вокзали, і вперше вводитися в дію нові поїзди, зауважу українського виробництва, а теперішні керівники лише крадуть нічого не вкладаючи. До речі кидок і в наш город, Юлія Тимошенко теж доклалася суттєво вивівши через девіденди і податки значно більшу частину оббігових коштів , ніж треба було, в результаті під запитанням стояло не лише оновлення парку та ввід нових сервісів, а звичайне обслуговування колій (Для довідки можна почитати архів Дзеркала тижня).

Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...