Jump to content
Студентський Форум

Політехніка чи Універ Франка


 Share

Recommended Posts

Останнім часом все частіше чую про те, що Політех стає не навчальним закладом, а місцем, де викладачі лишей думають, якби то скоріше відчитати (часто бездушевно) лекцію, скоріше дочекатись сесії, і отримати чим побільше грошиків...

Натомість у Франка можна багато чому навчитись...

 

Який би Ви зробили вибір ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Я вже свій вибір зробила - однозначно Львівська політехніка. У Львові тільки там була спеціальність, яку я хотіла вивчати. У мене викладачів, які б нічому не навчили ще не було (навіть якщо я сама не хотіла вчитись). Грошей теж ще ніхто не вимагав. Натомість моїй подрузі, яка вчиться у Франка, викладач не хотів ставити залік, поки вона не з'їздить до нього на дачу...

Якщо Вам дуже цікаво, то можу пойменно назвати наших викладачів, які читають лекції з таким запалом, з душею, завищують оцінки і не беруть за це ніяких хабарів. За один рік навчання тут я дізналась більше, ніж за 11 років у школі. У будь-якому випадку я дуже сумніваюсь, що всі найкращі викладачі попались саме мені. Хоча далі буде видно :)

Link to comment
Share on other sites

Моя думка - пофіг. Все залежить від тебе. Вчитися тебе не заставить ніхто, а при бажанні навіть з сухої інфи можна витягнути все потрібне.

Link to comment
Share on other sites

однозначно "Львівська політехніка".

Я вже три роки вчуся в полетіху на підвищену стипендію і заплатила лише 10 грн за екологію, тому що мені було ліньки вчити весь зошит напам*ять та ще й предмет не є необхідний...

В тебе якесь неправильне уявлення про політех.... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ой, скільки однодумців:))) приємно! Нічого нового не скажу ( вже все описала десь з пів року тому) Повторю, що в Політехніці таки ВЧАТЬ і халява не проходить. Кицю, я тебе повністю підтримую, і підписуюсь під тим, що ти сказала:)) Наталочко, в мене також така історія:))

Вчіться діти, бо вчитися треба :)

Всім цьом

Edited by Fialka
Link to comment
Share on other sites

Якщо хочеш навчитися практики, то краще політех. Якщо ж хочеш бути науковцем-теоретиком - пряма дорога в універ...

 

Звичайно, це стосується лише технічних спеціальностей...

Link to comment
Share on other sites

Політех звичайно. Які можуть бути сумніви? Провчився - чудові викладачі, жодного хабаря за період навчання(оцінки найкращі). Гарні часи були!

Edited by Docent
Link to comment
Share on other sites

скажу так.. хочеш мати практику??? іди в політех, посиляйся з мудрими хлопцями в общазі і вчись! - тоді з тебе шось буде!

 

Але якшо хочеш мати зання, але боїшся шо общага і халява в політесі тебе спокусить то тусуй в Універ!

 

Мені здається що Франка - теорію дає більшуі кваліфікованіші кадри.. і халяви менше...

 

Хоча для мене як раз політех підходить і як раз моя сама халявна кафедра яка позволяє повністю самому вчитись і поможе і пояснить якшо треба, тільки коли не знає.. то й вимагати не буде...

 

Так шо друзі політех стане занхідкою і справжнім навчальним закладом тількидля тих хто хоче вчитись і може сам вчитись! :)

Link to comment
Share on other sites

Все залежить від того що вже знаєш і від того що хочш вивчати, а як з тим оприділитись то мона вже і конкретно розглядати де іменно те що ти хочеш вчуть добре, як написала Кицька...

Link to comment
Share on other sites

Так шо  друзі політех стане занхідкою і справжнім навчальним закладом тількидля тих хто хоче вчитись і може сам вчитись! :)

для цього не потрібно взагалі кудись поступати :)

Link to comment
Share on other sites

Ти знаєш НІ - в цьому випадку навчальний заклад як стимул... Принаймні для мене так він і діє.. а то завжди не маю часу.. або лінькии.. а так сесія -то хоч не хоч а вивчити треба і лаби треба зробити самому і вивчити і захистити їх -а це вже вивчений весь матеріал!

 

так шо поступати треба!!!! для таких трохи лінивих зате впертих як я :))))

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share


×
×
  • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };