Jump to content
Студентський Форум
Sign in to follow this  
LaSet

Брак робочих місць

Recommended Posts

За п'ять останніх років львівські вищі навчальні заклади впровадили 78 нових спеціалізацій невиробничої сфери, враховуючи те, що саме на них останнім часом зріс попит. Та попри таке збільшення навчальних місць, випускнику з вищою освітою надзвичайно важко знайти вакантне місце роботи. Моніторинг, проведений Львівським обласним центром праці, засвідчив, що більшість студентів бачить своє майбутнє за кордоном. Проте дуже часто молоді люди стають там жертвами торгівлі.

 

27 липня відбулося засідання обласної міжвідомчої комісії з питань координації зусиль щодо запобігання торгівлі людьми., Так структури, що взяли участь у засіданні, основним завданням визначили створення робочих місць.

 

У львівському обласному центрі зайнятості на сьогодні зареєстровано 13 828 молодих людей із статусом безробітних і лише для 1 397 з них заброньовано робочі місця.

 

postup.brama.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нічого сказати, я надіюсь на краще зі зміною президента і составу влади, але все одно треба не тіли надіятись, а і самому робити. Ось прошлого року розмовляв з чоловіком він має намір створити організацію для допомоги молоді у навчанні і роботі, але покишо не може зібрати достатньо людей для цього. Але вважаю що це буде можливо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А яких людей він збирає? В нього є якісь конкретні обмеження (вимоги)? Як з ним зконтактуватись?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...