Jump to content
Студентський Форум

Де краще вивчати англійську мову?


Recommended Posts

Власне.

Як і де краще вивчати англійську мову?

Щоб знати її добре. Достатньо добре, щоб вільно спілкуватись і читати.

Особливо якщо, скажімо, є перспектива поїхати в англомовну країну, то як краще вчити мову:

самотужки, обклавшись аудіо-відео записами, словниками і т д і т п,

з репетитором (якщо так, то де його толкового знайти),

на курсах (на яких саме? конкретно).

Зараз мої знання англійської - це звичайний шкільний рівень, я б сказала нижче середнього. А може й низький...

Друзі!дуже прошу порадити мені з ВЛАСНОГО досвіду як краще?

І , можливо, хтось знає конкретних осіб, чи курси, які змогли б допомогти в цьому.

Сподіваюсь на ваші поради і підтримку!

Дякую...

Edited by Che
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest KOLOBOK

Репетиторство iс зе бест. Пишу з власного досвiду. Рiвень англiйської в мене був добрий, трошки вище середнього. Коли приїхав сюди я задав собi питаня- про шо вони тут говорять. Здавалось що нiби i мова ,але вловити суть було важко, бо АНГЛIЙСЬКА ВIДРIЗНЯЄТЬСЯ ВIД АМЕРИКАНСЬКОЇ(тут мова бiльшiсть сленгова). Пiшов на додовчовувавня , заодно i на роботу, далi не знаю що допомогло краще, чи те чи iнше,бо подолав мовний бар'єр досить швидко, хоча пишу ще з помилками, хоча i в рiднiй мовi похвалитися нарахунок того теж неможу.

Мої двоюрiднi брали репетиторство на Українi, хоч можу пробити(хоча то було 5 рокiв тому) приїхали з набaгато кращими знанями мови,але розмовляти боялися, тому це їх тормозило довший час.Хоча тепер без проблем,навiть працюють у офiсах фiрм.

Одне шо хочу сказати сам не вивчиш, тут треба своє бажання + допомога квалiфiкованих людей, на початок хоча би тих, хто знає трошки бiльше тебе.

Link to comment
Share on other sites

To KOLOBOK

Хочу. Якщо можеш-пробий, будьласка!!!....(якщо знаєш, що ті репетитори дійсно професіонали своєї справи)

Link to comment
Share on other sites

вчора спілкувався з двома американцями, зробив їм екскурсію по львову, розказав все, показав визначні місця. а найголовніше - згадав трохи англійську. і вони мені зробили комплімент, що я досить добре спілкуюсь, хоча у мене мало практики, хіба в інеті багато читаю англійською. і деколи дивлюсь англійські канали екстрім та новини.

так що моя відповідь - у живому спілкуванні можна добре вивчити мову.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
гарний вчитель в школі + зубарити вдома + поїхати на рік-другий в англомовну країну = мов пошептало :добре:

Школа давно за плечима, зубарити вдома-це само собою, поїхати на рвк-другий в англомовну країну чомусь хочеться ВЖЕ з знанням, хочаб елементарним, мови :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Вивчення мови мене також турбує після того як поступив на міжнародну економіку. Не тільки турбує - я стараюся її вивчати :D . Порівняння всіх методів не можу навести - всі не пробував. Рекомендую наступне:

1) візьми за правило вчити її кожного дня (хоч 20-30 хв але переглядати)

2) напевно репетитор є дорогим задоволенням - альтернатива: CD курси. Рекомендую English Platinum 2000, Английский - путь к совершенству. Останій є на Петрівці (1 рівень 40 грн). З цього що я пробував мені це найбільш сподобалось. В мене не було можливості дивитись спутнік на англ. і ці програми зламали мені бар'єр нерозуміння.

3) англійські фільми. Можна звичайні ліцензійні DVD. Якщо зразу важко - включай субтитри, пробуй дивитись по декілька разів через деякий період. Це все не марно і з часом зусилля і терпіння будуть оправданні.

4) спілкування з іноземцями. В Київі (і інших містах) є американська церква. Вони на релігію майже не давлять - проводять курси мови - типу дискусій. З групи складності. Не скажу що дуже ефективно, але подолати бар'єр нерозуміння, набратися відважності заговорити до американця - допоможуть. (я пошукаю сайт і адреси в Київі і на днях напишу).

5) поїздка закордон. Так це ефективно. Я також був. Все що ніьи знав чи чув потрошку "вилилось на

язик", словарний запас, впевненість...

 

Це те що згадав....

І основне: БАЖАННЯ І НАПОЛЕГЛИВІСТЬ!

Удачі

:))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Хелпі мі, на мою ситуацію.

 

Я людина, яка все своє життя, починаючи з першого подиху, вчила німецьку. Жарт- почав в 5 класі і ось уже 2 курс універу а я вчу мову і кінець цьому буде через два роки.

Проблема в тому, що якщо в школі я мову не вчив, бо лінувався то в універі я не бачу мотивації для її вивчення. Мені можна заперечити - поїдеш в Німеччину, німецьку багато хто знає. Відповім. В Німеччину чи не в Німеччину, а англійська мова більш універсальніша, тобто скрізь я можу спілкуватися на ній, в той же час (сам на практиці пересвідчився) багато іноземців німецької не знають. І добре роблять - для чого вона їм, коли є універсальна англійська? Для чого вона мені? - теж питання.

Знову ж, мені можна заперечити, що можна вчити дві мови зразу. По перше, я знаю свої можливості, по друге, спочатку англійська а потім німецька..

Проблема тепер полягає у зміні мов, так як іноземна входить в перелік предметів, які впливають на стипендію. Проблема навіть не в цьому.

Скажіть - викладачі здатні навчити нормально мови? Тому що я їм щось не довіряю.

По друге - вкажіть конкретні мовні курси, CD - курси, сайти навчання, конкретні нормальні посібники. Врешті-решт хтось же з моєю проблемою стикався..

Буду дуже вдячний за відповідь.

Link to comment
Share on other sites

Сайт за який я говорив: www.mormons.com.ua.

назва: Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів.

 

Пробував зайти сьогодні на сайт - не получаєься.

Пишу адреси ті що на візитці.

 

1. Вул Шота Руставелі 16, 3-й поверх

18.30-19.30

 

2. вул. Василя Порика 13в, 2-й поверх

18.00-19.00

 

3. ул. Литвиненко-Вольгемут 3, 2-й поверх

10,00-19,00

 

4. вул. Алма-Атинська 2/1, 1-й поверх

18.30-19.30

 

5. Вул. Драйзера, 36

18.30-19.30

 

Всі заняття вівторок і четвер.

 

За цей час, що сам ходив, думка така: "Нічого поганого в цьому немає...."

Приблизно місяць тому про них була велика стаття в журналі Кориспондент - ВАРТО ПОЧИТАТИ!!!

Даю цю інформацію, бо не довіряю всі цим сектам.

 

 

p.s. Доречі, забув написати. Не закидай німецьку - досить перспективна мова.

Я не проводив моніторинг всіх закордоних програм, але з німецьокою зараз ти скоріше поїдиш в Європу ніж з англійською. це так, by the way :))

 

p.s. Доречі, забув написати. Не закидай німецьку - досить перспективна мова.

Я не проводив моніторинг всіх закордоних програм, але з німецьокою зараз ти скоріше поїдиш в Європу ніж з англійською. це так, by the way :))

Link to comment
Share on other sites

Привіт!

 

Вирішив написати і поділитися досвідом тижня пошуку

матеріалів для вивчення англійської мови.

 

Скажу відразу - навіть я, чайник пошуку інфрмації,

відкопав в неті ст-т-і-і-і-льки сайтів з різноманітною

інформацією на цю тему, що поки що навіть всі

побіжно не переглянув.

 

Дам адреси сайтів, які я перглянув і наявності

цінної інформації пересвідчився.. :D

 

english-language.euro.ru

efl.ru

letterworld.narod.ru

lang.ru

langust.ru

english.language.ru

homeenglish.ru

study.ru

learn-english.ru

native-english.ru

 

На цих сайтах є різноманітні уроки, вправи, тексти, субтитри, двомовні тексти, різноманітні програми, звукові файли, книги в різноманітних форматах і таке інше.

Одним словом, документації повно, потрібна система для вивчення.

 

До того ж, відкопав програму Learnwords (learnwords.ru).

Дуже класна програма. Принцип полягає в тому, що вона видає слово на російській чи англійській, читає вам його на англійській і видає абосписок варіантів або ж поле, де ви маєте ввести цеслово на англійській. Непоганий тренінг запамятовування написання слів.. Скажу так - за два дні трьохгодиннного заняття вивчив двадцять - тридцять слів, включаючи правильне написання,вимову. Не так аж погано, особливо коли вчити не в ніч,як я, коли мозок уже відпочиває, а, наприклад, з 16 по 19, коли найпродуктивніша розумова праця (так психологи кажуть, не я придумав.. :rolleyes: )

Для роботи потрібні словники, які можна скачати з вказаного сайту. Беріть озвучені! Інакше не буде озвучки слів.

 

Залишається проблема граматики і синтаксису, побудови речень і таке інше. Ну цього можна накопати на вказаних сайтах дофіга, а коли ще скачати книжки.. За рік не прочитаєте, а осягнути..

 

Дам на додаток десять правил,які повинні допомогти у вивченні мови. Дотримуйтеся їх, получиться щось обовязково!

 

1. Занимайся языком ежедневно. Если уж совсем нет времени, то хотя бы десять минут. Особенно хорошо заниматься по утрам.

 

2. Если желание заниматься слишком быстро ослабевает, не "форсируй", но и не бросай учебу. Придумай какую-нибудь иную форму: отложи книгу и послушай радио, оставь упражнения учебника и полистай словарь и т.д.

 

3. Никогда не зубри, не заучивай ничего по отдельности, в отрыве от контекста.

 

4. Выписывай вне очереди и заучивай все "готовые фразы", которые можно использовать в максимально возможном количестве случаев.

 

5. Старайся мысленно переводить все, что возможно: промелькнувшее рекламное табло, надпись на афише, обрывки случайно услышанных разговоров. Это всегда отдых, даже для уставшей головы.

 

6. Выучивать прочно стоит только то, что исправлено преподавателем. Не перечитывай собственных неисправленных упражнений: при многократном чтении текст запоминается невольно со всеми возможными ошибками. Если занимаешься один, то выучивай только заведомо правильное.

 

7. Готовые фразы, идиоматические выражения выписывай и запоминай в первом лице, единственного числа. Например: "I am only pulling your leg" (Я тебя только дразню).

 

8. Иностранный язык - крепость, которую необходимо штурмовать со всех сторон одновременно: чтением газет, слушанием радио, просмотром недублированных фильмов, посещением лекций на иностранном языке, проработкой учебника, перепиской, встречами и беседами с друзьями - носителями языка.

 

9. Не бойся говорить, не бойся возможных ошибок, а проси, чтобы их исправляли. И главное, не расстраивайся и не обижайся, если тебя действительно начнут поправлять.

 

10. Будь твердо уверен в том, что во что бы то ни стало достигнешь цели, что у тебя несгибаемая воля и необыкновенные способности к языкам.

 

Основне - постав мету і досягай її!!! Інакше не вистачить і на три тижні і все повернеться до невивчення, на практиці стикнувся з цим.

 

14 приводів вивчити мову, можете і свій добавити:

1. Имея навыки общения на английском языке, я могу общаться с любым англо-говорящим человеком.

 

2. Люди, владеющие иностранным языком, имеют качественно другой уровень свободы в профессиональной деятельности и возможности карьерного роста.

 

3. Находясь за границей, у меня увеличивается свобода взаимодействия с людьми в различных жизненных ситуациях.

 

4. Зная английский язык на необходимом уровне, я могу зарабатывать больше денег.

 

5. Владеть иностранным языком престижно.

 

6. Каждый современный человек должен владеть иностранным языком.

 

7. Я уже нахожусь на таком уровне осознания, что могу позволить себе вкладывать время и финансы на интеллектуальное развитие.

 

8. Имея навыки общения на английском языке, я могу выйти замуж (жениться) за иностранца.

 

9. Зная английский язык, я могу понимать слова иностранных песен и подпевать.

 

10. Владея английским языком, я могу читать иностранные книги в оригинале.

 

11. Только сильный, творческий, целеустремленный человек может выучить иностранный язык.

 

12. Для познания обычаев и нравов, какого-либо народа, необходимо, прежде всего, изучить его язык.

 

13. Изучение иностранных языков развивает ум, гибкость, способность понимать другого человека.

 

14. Знание английского языка сделает мою жизнь богаче, ярче, интересней.

 

Будуть нові здобутки - поділюся..

Пашіть і все буде добре..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

...Зараз вчу англійську з репетитором+додатково шукаю щось в інтернеті, в Лінгво теж є непоганий "вчитель" на вивчення слів... Тепер в мене ось яке питання виникло: як бути з спілкуванням? Бо репетитор, який би професійний він не був, але це не носій мови, з котрим є живе спілкування. Подумую про те, щоб найти собі якийсь Клуб чи Курси, де можна було б розвивати розмовну мову. В інтернеті дуже багато реклами таких курсів, але як я можу знати про їх якість?Не сумніваюсь в ефективності britishcouncil, але для мене це дуже дороге задоволення (2300грн за 48 годин), є й дешевші, але хто зна наскільки вони ефективні...

Може знаєте щось толкове? Де можна поспілкуватись з носіями мови, і щоб не дуже дорого?Порадьте!

Link to comment
Share on other sites

В якому місті живеш? Часто існують організації або клуби любителів різних мов, зокрема англійської. В основному, вхід туди безкоштовний, можна поспілкуватись, знайти друзів. Деколи в Україну приїжджають з місіями (в більшості випадків релігійними, протестанти і т.п., але це не завада, якщо хочеш підтягнути свій рівень) канадці, американці, британці, влаштовують тренінги і курси, вони також безкоштовні, такі програми проводяться кожен рік у великих містах.

Link to comment
Share on other sites

коли була в шостому класі, то ходила до англомовного клубу. сиділа там мала серед дорослих, але добре було послухати живу розмову, хоч і не від носіїв.

до речі, хто сказав, що людина має вчити мову з дитинства, щоб бути "флуент"? якби мені хтось зараз сказав, що я не знаю англійської тільки тому що не розмовляла нею змалку, то я доведеться образитися. граматику я знаю краще ніж більшість американців, бо мене ганяли з восьмого класу так що за вухами свистіло. отож, якщо репетитор знає граматику, і хоч трохи "жив/жила" мовою (жив/жила в англомовному середовищі), то це краще ніж порозмовляти з американцями.

а граматика - страшне важлива, як на мене. ненавиджу граматичні помилки.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share


×
×
  • Create New...