Jump to content
Студентський Форум

Любко Дереш - "Поклоніння ящірці"


 Share

Recommended Posts

 • Replies 51
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Я читав, гарна книжка, але не для всіх напевно. Сподобався стиль в якому пише автор. Також читав *Культ*( до речі він мені більше сподобався), до * Тереза і парабола* ще руки не дійшли, але ростійно маю то на увазі.

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

Також читала, правда дуже давно, але пам'ятаю, що книжка сподобалася, до речі, також більше за "культ". Легко читається, гарний гумор, супер, якщо хочеш просто розлабитися.

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

Мені "Ящірка" також сподобалась і також більше за "Культ", як на мене в "Культі" занадто голівудський сюжет, кінець можна було передбачити. Хоча досить цікаво. "Архе" сподобалось більше, там цікавіша сама ідея. А "Ящірка" - це досить правдиво показане сучасне життя української молоді. Воно має не лише літературну ,а й власне історичну цінність ,бо таке наше сучасне життя і наше сучасне суспільство з купою виродків, яких треба відстріляти!!!! :hunter:

Edited by Гидка Потвора
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Я тут одна така напевно... Але мені не сподобалось зовсім:pardon: Пуста книжка, зовсім нема смислу, провінційна і обмежена - капець.... І життя там давно вже не сучасне... Одне слово, для 15річних підійде, а от далі.... :((

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

Прочитав "Тереза і парабола" (Архе) справді інше. Перші 2 книжки сподобались більше. До речі вийшла нова книга Любка Дереша "Намір" , кажуть вже є в продажі .

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...
Guest Zmora

Мені "Ящірка" теж більше сподобалась. "Культ" - так собі.

А в "Архе" - цікавий тільки останній діалог. Щось Дереша поперло у дебрі повипендритися, маю надію, що надалі такого не буде. Хоча і декілька "ящірок" тіки з різними назвами теж не треба.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
 • 2 weeks later...

cкажу вам таке: я Дереша особисто незнаю, але останні три роки навчання шкільної програми (9,10,11 класи) ми провчилися в одному львівському закладі (не буду реклямувати). "Культ" то є про той заклад , трохи, тобто всі ми хто там вчився майже мали собі за обов"язок прочитати "Культ", багато викладачів там впізнали і споруда описана точно наша і той підвал під дівчачим гуртожитком там дійсно є.

"Ящірка" теж модна.

А от щодо "Культу" то скажу, що деякі мої знайомі (які там не вчилися) які читали казали шо то треба читати на п"яну голову або коли Любко то писав то був в стані глибокої обкуреності

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share


×
×
 • Create New...