Jump to content
Студентський Форум

я розповім вам правду


Maestro
 Share

Recommended Posts

мальюк,- хочеш, я розповім тобі казку... Я розповім тобі праду про КиЇв.

Місто, яке всі люблять бо воно зелене; тут можна заробити бо великі можливості: тут можна бути ніким і ходити вздовж дорогих магазинів штовхати асвальтом пляшку бо Хрещатик.

Місто - чемпіон серед міст по хамству. Вважаю себе людиною, яка бачила і чула багато... Проте “...разорвісь пополам и выйди...” ( на тій зупинці що просили зупинити і на тій що зупинили) без слів?!

Місто – вкрите хмарами дрібних мошок що живуть на рештках органічних відходів що розкладаються під ногами в глибоких металевих рещітках де діти -новорощені бомжі- знаходять щось цікаве для себе, стоячи по коліна в тому “воно”...

Місто - з баками для сміттям які, здається,- смердять так як ніякі інші.

Місто - в якому на вулицях побачиш найбільше шльондр. Можливо тому, що вони привертають увагу своєю неприродньою потворністю.

Місто з самими огидними сусідами – “...скажи, блять, спасибо что вообще со мной живёш...” (ідеальний чоловік – невдячній дружині)

Місто з довжелезними чергами в алкогольний відділ за чверть до одинадцятої з винятково відповідними одличчами. Певно якби попросив молока то черга оніміла б до ранку.

Місто - де кожна дівчина, що вважає себе вродливою,- носить джинси на п...

Місто в якому червоні футболки з “СССР” в 2005 видають вульгарність і несмак їхніх манекенів. Такою савдепією як в Києві не тхне ніде.

Місто – в якому барди хриплять в бездарні стухші колонки, в яких вже мозолі від Цоя.

Вибачте кияни, я виваляв ваше місто в багні. Можливо Париж чи Берлін чи Нью-Йорк ще брудніші і більше смердять... Та я пишу про те що бачу.

Іншого разу, коли мене будуть переповнювати інші почуття,- я розповім іншу правду.., іншу казку

Link to comment
Share on other sites

Боляче тобі :(( Київ і Львів "два різних полюса земні" наю то не зі слів ...

ненаю, що сказати, бо поради тут лишні ...

 

Головне пам*ятай - ти завжди можеш повернутись назад :)) і ще ти сам ненаєш де чекає тебе щось добре ... можливо там де ти є зараз і де так тобі зле і де ти зовсім не сподіваєшся на щось добре, воно (чи може вона :)) ) вже чатує на тебе ... так со ВИШЕ НІСС :добре:

Link to comment
Share on other sites

Насправді все O.b. Почуваю себе досить комфортно. Навіть знайшов місця де можу зловити справжній кайф. Є багато класного і хорошого про що теж мона було би розповісти. Але до хорошого звикаєш швидко і сприймаєш це як належне. Погане завжди кидається в вічі. Нове болото завжди огидніше від старого, до якого звик. :))

Link to comment
Share on other sites

Саме так Maestro і є...

....Нове болото завжди огидніше від старого, до якого звик.

 

Повіт завжди добре там де нас нема...сприймай ці всі мінуси просто як випробування долі,просто якзлий жарт долі яка перевіряє чи ти витримаєш ,а у винагороду дасть тобі обов"язково щось в замін.

Колись ,десь у чамусь я теж не була в захопленні від Києва - хоча бачила там багато і доброго ...і навіть дуже доброго - але ж то було - потім звиклось і я дивилась на це так ніби "звикло"- "так і має бути"... а зараз у даний момент я знаю що є і ще гірші місця але поки ми того не побачем то не повіримо - тому намагайтесь порівнювати погане з добрим,і якщо часом щось піде не так всетаки згадайте тоді ті моменти коли було добре - світ не без дорих людей і так добре як дома нам ніде не буде але життя іде і його потрібно прожити!!!...Не бійтесь ризикувати !!! Це круто!

Link to comment
Share on other sites

Саме так Maestro і є...

Повіт завжди добре там де нас нема...сприймай ці всі мінуси  просто як випробування долі,просто якзлий жарт долі яка перевіряє чи ти витримаєш ,а у винагороду дасть тобі обов"язково щось в замін.

Колись ,десь у чамусь я теж не була в захопленні від Києва - хоча бачила там багато і доброго ...і навіть дуже доброго - але ж то було - потім звиклось і  я дивилась на це так ніби "звикло"- "так і має бути"...  а зараз у даний момент я  знаю що є і ще гірші місця але поки ми того не побачем то не повіримо - тому  намагайтесь порівнювати погане з добрим,і якщо часом щось піде не так  всетаки згадайте тоді ті моменти коли було добре - світ не без дорих людей і так добре як  дома нам ніде не буде але життя іде і його потрібно прожити!!!...Не бійтесь ризикувати !!! Це круто!

 

 

 

Як я вас всіх люблю, за то шо ви є :квіти::D:wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Так, хоч я тут виросла і живу, багато негативу помітно навіть моєму необ"єктивному оку.

Місто мого дитинства померло. Останньою краплею стала демонтація трамвайних колій на Саксаганського, де вже давно не ходять трамваї... І сто разів повторіть, що Києву потрібен "тихий центр". Повторюйте ще. Цим першим трамваєм я їздила в перший клас.

А собаки... ті, що для своїх господарів дорожчі, ніж всі люди разом узяті. І через яких я боюсь ходити сама додому від метро. І ті самі господарі, які душевно порекомендуюють тобі одягти намордник на себе й не псувати настрій їм та їхнім тваринкам.

І сучасні кияни, які скрізь плюють під ноги.

І...

Сумно, одним словом.

Коли зацвітуть каштани (хоч як це не тривіально звучить), спробуйте відчути настрій киян, які намагаються зловити ниточку втраченого прекрасного міста.

Edited by Foggy
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

захоплення Києва

 

Дряблі колінка

І шорти походні

Біла панама

На зморщеній пиці

Очі у камеру

Палець на взводі

По Києву сунуть

Пожм"якані німці

Link to comment
Share on other sites

Коли останній раз гостювала у подруги в Києві (а це було не так давно), була просто шокована, що це місто у тій самій країні, де живу я. потім погані спогади потроху зникли, але душа досі не рветься у "стольний град".

Link to comment
Share on other sites

Вгадайте шо

 

Рейки відлічують пройдений шлях

Вітер лоскоче мене по плечах

Справа рогатий пролинув як тінь

"Здрисни",-трамваю кричав наш водій

Мокрі, гОр"ячі хтось виставить груди

В когось з мобільного срані етюди

Потні сідниці розставить корова

-ДОБРОГОРАНКУМОЯКОНТРАКТОВА!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...