Jump to content
Студентський Форум
***Son***

Молоді викладачі..

Молоді викладачі ... ??  

67 members have voted

 1. 1. Молоді викладачі ... ??

  • я за
   28
  • Карегорично проти
   7
  • Мені все одно хто веде предмет, головне щоб цікаво
   31


Recommended Posts

Люди! Всі ми студенти- були, є, чи може ще колись будемо .. :))

Яке ваше ставлення до молодих викладачів ??? Чи то є нормальним для вас ... Чи .. чи як ??? Що ви про то думаєте ... ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

У мене був завжди поганий досвід з молодими викладачами. Чомусь вони одразу ж забувають що ще три місяці назад сиділи за партою самі і починають вислужуватись перед старшими професорами чи деканами ітд...Дуже вже такі взрослі одразу як по другий бік парти і зарозумілі. А особливо практиканти - то взагалі найгірші!

Share this post


Link to post
Share on other sites

у мене була чудова викладачка математики, яка щойно випустилася. :добре:

а звідки ж візьмуться старі викладачі, якщо вони ніколи не будуть молодими?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ню, от то кажете, що погано коли молоді викладачі стають сурйозними ... То що краще бути , типу " подружкою" .. але ж тоді вчитись ніхто не буде .. І який вихід з того ?? Як має поводити себе молодий викладач, щоб і любити і вчились ? :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Має бути цікавою і незарозумілою людиною.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сончік, а ти будеш молодою вчителькою? ;)) Я думаю перш за все молодому викладачеві потрібно памятати що перед ним сидять студенти на яких не треба відриватися за свої неприємні спогади про професорів! Може і не треба бути подружкою, але треба по людськи ставитись до студентів. А ще я помітила що так звані *генії* які є дуже захоплені своїм предметом і напевно знають все про предмет - є найгірші вчителі. Бо рівень викладання у них - мінус один! Треба мати добру артикуляцію, викладати матеріал послідовно. І з власного досвіду - ніхто не любить сюрпризних (не знаю як сказати по іншому) самостійних робіт чи тестів - оце найгірше. Або кажи наперед що коли буде, або ненадо людей мордувати. От що я любила в амер. універі це те що кожний семстр викладач дає свій розклад на цілий семестр. І цей розклад також є на інтернеті і дає видрукувані копії - тобто по датам, коли тест, коли екзамен, коли роботу писати по темі, як буде оцінюватись, скільки набрати балів на наівижчу ітд.. оцінки. І професори мали позакласні години коли можна прийти до них і щось спитатись. Звичайно не всі у мене були чудові! Блін, забула що хотіла додати!!!!! :злий:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ок, не згадала, але додам таке. Я займаюсь співом з дітьми - їм від 4 до 12 років. Так перше діточки на мене косо дивились і недолюблювали, я їх тоже доречі. У мене позиція була така: я прихожу співати з вами за дурно - для себе і для нашої української спілки, кому не подобається співати - прошу мені не заважати. Спочатку діти щось там неслухали, шуміли, бурчали під ніс, може і покривлялись... але - всетаки два роки праці пройшли не даром. Дітиська за мною навіть скучають :плач: - я перше трохи кричала на них, а потім згадала яка сама була на співах своїх, та й стала трохи легше з ними. Уважним і послушним дітям даю співати соло (але це звичайно не застосуєш в універі) Тобто... напевн треба мати терпіння - але не дати вилізти собі на голову!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сон, все буде супер!!!!

 

Я б за таку викладачку любому вухо відгриз... Чесно! :))

 

В мене була ще в школі молода вчителька математики - так мені ХОТІЛОСЯ вчитися - було б соромно, якби я чогось не знав... :))

 

А в універі була на 3 роки старша викладачка англійської - так само, досить легко пари проходили... і цікаво...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мав студентів-практикантів, головне не задирати носа, якщо зробити вступ перед темою, зацікавити, вони будуть сидіти з відкритиими ротами, помилки сприймати з гумором головне не обрвзити і вони твої, успіхів

Share this post


Link to post
Share on other sites

я мала млодих викладачів, і сама була викладачкою.

 

мушу сказати, що тут дійсно все залежить не від віку, а від таланту чи шо...

 

в мене були старші викладачі, яких я поважала і захоплювалась їх досвідом, знаннями... але молоді переважно мають якийсь свіжий підхід до студентів, легше знаходять спільну мову...

 

але дуже рідко хто з них досягає того рівня знань, що й викладач, який пропрацював в університеті майже 50 років!!!

 

тому, для студентів ідеальний варіант - мати і молоденьких викладачів і старших

 

головне, щоб вони не були "хорі на голову" - а таке буває як в старших , так і вмолодих :bye sed:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Надіюсь, що я не "хвора" на голову ... :лол: .. А на рах того, щоб не забути, як студенткою була .. то то точно не вийде .. .:))

Ех, про приколи викладання напишу з вересня :лол: ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Що будеш викладати і де? Якщо не секрет :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ай, Нін дава краще не буду говорити де ( ато студенти може мої тут будуть :лол: ) .. а буду викладати фінанси і все в тому роді

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest KOLOBOK

З твоїм характером їм "зубрілка" забезпечена. :лол:

А що до молодих викладачів. Все залежить від того,яка ти людина.В мене керівник групи був на декілька років старший від мене,в моїй групі були його однолітки(вов ,пра?).Він був справді класний керівник,ніколи не грузив,хоча нікому недавав ''опускатися'' рівня.Як? Бо сам знав, що недавно сам був таким безтолковим балбєсом які були ми.Прикольно,що він постійно ''страшив'' нас до іспитів і ми всі вчили матеріал,як безголові,а потім навіть давав списувати- ото був облом - всі так вчили а тут така халява.Ех...

Була і виклачка з хімії- то в неї практично пар небуло(покрайній мірі в мене :)) ),просто всі прекрасно розуміли, що ''нахрен та хімія впала'' комусь,а псувати нерви тіки собі дорожче.Так, що хімія між нами була зовсім інша ;)) .

Ну а решта,решта були просто викладачі-від дзвінка до двінка - хочеш вчися,хочеш ні- твої проблеми.Просто їх так не запамятали,як особистості.От і все!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Всі молоді викладачі, які вчили мене були досить різними, таким було і ставлення до них. ***Son*** я б тобі рекомендувала спочатку бути трохи строгішою ніж би ти хотіла, це допоможе тобі підняти свій авторитет, потім можеш трошки попустити. Головне поважай себе і гідність студуентів, стався до них просто доброзичливо і дружелюбно і все буде ОК! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
 • Create New...