Jump to content
Студентський Форум

..Ура! Я їду додому.


феофан
 Share

Recommended Posts

...Уф..Сьогодні купив квиток на літак Тель Авів-Київ :))УРА!!!!! .Я ЇДУ ДОДОМУ.Дійсно , політ тільки через місяць, але я зі своїми думками та мріями знахожусь вже далеко-далеко ....(..Гей !! Хлопче ! Я тебе прошу- без зайвої ейфорії).

...Зараз подзвоню до батьків , а потім до друзів...Ні ..А може приїхати без повідомлення? Ніхто не знає , ніхто не чекає..Хочеться щось незапланованого ,щось несподіванного ,надзвичайного...Є в цьому сенс ? A ?(прилетіли , зустріли , приїхали , сіли за стіл і т.п )...

... Упс...Ще цілий місяць...Ні. Я впевнений що ця поїздка буде найкращою...Я не був в Україні майже 6 років...Скільки буде вражень?(Cподіваюсь тільки прмємних. Деякі люди кажуть: будь готовим побачити зовсім інше, а не те ,що ти собі уявляєш... Друзі вже не ті ,батьки ще більш постаріли та мають схильність говорити про свої хвороби і т.п)

...Котра година?..Ще маю час.Так ось...Мій любимий Київ.Потім до бабусі та дідуся на Донбас ,потім я перетинаю майже всю нашу Вкраїну і я у своїх родичив у Луцьку.Потім знову Київ.. :добре:

...Добре,досить ледарювати. Треба виходити та йти до бібліотеки -готуватися до екзамену.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...