Jump to content
Студентський Форум

Мікросхема з WiMax


Recommended Posts

Мікросхема з WiMax - можливість для значно більш масового Інтернету

 

Корпорація Інтел запустила в масове виробництво чіп, що найближчим часом може дуже сильно збільшити кількість користувачів Інтернет

 

Хоча саме виробництво мікросхеми, за оцінками, не буде для Інтелу аж таким занадто рентабельним, але це частина стратегії компанії, побудована на збільшенні користувачів інтернету. Чим більше людей теоретично зможуть під"єднуватись до мережі, тим більше комп"ютерів (і відповідно процесорів) продасть Інтел.

 

Сама мікросхема - перший зразок запущеної в масове виробництво технології, що дозволяє приймати (радіо)сигнал передачі даних WiMax - наступника і більш розвинутої версії у порівнянні з протоколом передачі даних Wi-Fi. Модеми з таким чіпом зможуть отримувати сигнал передачі даних на відстані до 32 км.

 

Це означає, що такі модеми дозволять під"єднати до Інтернету не тільки віддалені сільські райони, але й збільшити кількість високошвидкістних каналів у великих містах.

 

Як ви всі добре знаєте, особливо на прикладі недавніх подій, більш масовий Інтернет означає не тільки більш справедливий доступ до інформаційних ресурсів, але йробить смішними спроби будь-кого монополізувати або поставити під контроль інформаційну сферу.

 

Надіємося, що Верховна Рада і уряд таки відмінять ганебні вимоги ліцензування частот, які використовуються для техтонологій Wi Fi i Wi Max, що у всьому світові ліцензуванню не підлягають. Ми переконані, що якщо відпаде потреба оплати урядові ліцензій "за" користування такими частотами, то проникнення Інтернету в кожне село і повне охоплення України безпровідною Інтернет-мережею -- по аналогії з мережами мобільного зв"язку GSM -- можна очикувати в найюлижчі 2-3 роки.

 

Майдан-ІНФОРМ

Link to comment
Share on other sites

Ми переконані, що якщо відпаде потреба оплати урядові ліцензій "за" користування такими частотами, то проникнення Інтернету в кожне село і повне охоплення України безпровідною Інтернет-мережею -- по аналогії з мережами мобільного зв"язку GSM -- можна очикувати в найближчі 2-3 роки

 

У нас в багатьох селах ще газу немає, дровами палять...

Link to comment
Share on other sites

У нас в багатьох селах ще газу немає, дровами палять...

а що легше провести по частотам, газ чи інтернет?

Link to comment
Share on other sites

а що легше провести по частотам, газ чи інтернет?

а що потрібніше ?

 

нічого вони не зроблять, як завжди усе залиють потоком бюрократії, яку обгорнуть в розмальовану обгортку показухи шоб такі як ви тішились тим.

Link to comment
Share on other sites

на вайфай в нас ЩЕ требаліцензію, хоча в інших країнах вже давно не треба...неговорю вже про те коли в нас ваймакс зявиться :))

Link to comment
Share on other sites

перспектива в село завести газ проглядаєтсья більш оптимістичною ніж Інтернет

ти Київ рівняєш до села, порахуй скільки коштує в Києві газопроводи, або скільки обійдеться газопроводи в діаметрі 14 км.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...