Jump to content
Студентський Форум

День міста Львова - 749 років


Recommended Posts

Вже не за горами день міста Львова..... знову концерт, пиво, веселощі.....

А як Ви збираєтесь його відсвяткувати, що збираєтесь робити, поділіться думками, враженнями....

Link to comment
Share on other sites

А мені щось надоїли ті масові збіговиська, п'яні морди на вулицях і звірячі викрики по ночах до 3-ьої години ночі...

Колись памятаю було цікаво коли були Фантом, Скрябін (перші роботи), Ван Гог, Конгрес.. а зараз навіть не цікаво слухати ту пургу шо там крутять. Якийсь тупняк і все, і піубліка ходить якась вяла постійно як на кумарі (це ті що не бухають).

Link to comment
Share on other sites

та ну перестань Макс, я згідний - концерти відстій, я думаю шо Скрябін не осмілиться після всього приїхати на концерт, колись він співав хорошу музику, та ці часи пройшли. Але не вдома ж сидіти у день міста, хочаб пива попити з хорошим другом, дивлячись правда яка буде погода.

Link to comment
Share on other sites

Підтримую тебе на всі 100. Правильно, хіба таке свято тільки заключається у тому щоб піти на концерт? Ні. Можна ж іще піти у Парк Культури порозважатися, випити пива та ще багато іншого можна зробити, не тільки на концерт йти.

Link to comment
Share on other sites

Погоджуюсь що це свято має бути СВЯТОМ!...і відповідно належним чином відсвятковано , але от з Парком Культури :unsure: ... постійні "курйози" - просто маю нагоду туди постійно ходити і практично більшість своїх вихідних проводила (та і тепер знову починаю проводити) там .... погоджуюсь там весело але до того часу поки у барі продають пиво , бо припинення цього процесу означає що бар "упостошили" а це значить що всі п"яні !!! ЖАХ!!! ... Але таки гіршого нема колитам починається "ПИВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ" .....

 

 

Я таки цього року як і решта веселих свят буду сидіти дома .....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...