Jump to content
Студентський Форум

Хто в чому ..


***Son***
 Share

Recommended Posts

Нічна сорочка або піжама розповідять вам більше, ніж улюблені вуста.

 

* Якщо жінка надягає до сну мереживну комбінацію або якусь ще нарядну білизну, без сумніву вона дуже жіночна. Їй подобається, коли її балують, залицяються за нею, нянчать і пестять. Такій жінці подобаються романтичні вечері з шампанським при свічках.

 

* Пристрасть до крохмальних нічних сорочок з рукавами означає, що ви маєте справу з делікатною, плотською і романтичною жінкою, яка завжди прагне до чогось хвилюючого і таємничому. Але це ж говорить ще і про те, що вона любить порядок і ретельно стежить за своїм зовнішнім виглядом.

 

* Якщо вона любить спати в піжамі, то це означає, що вона віддає перевагу міцним, стабільним відносинам. Такі жінки, як правило, надійні і в роботі, і в сімейному житті.

 

* Майка як нічний одяг означає, що вона великодушна, теплосердечна, легко обзаводиться друзями. Вона весела і пустотлива, але люди довіряють їй, знаючи, що на неї можна покластися.

 

 

* Що ж можна сказати про жінку, на якій нічого немає, окрім солодкої сонної усмішки? Ті, хто спить взагалі без одягу, ніколи не пасують перед викликом долі. Їх відрізняє чуттєвість, імпульс і незалежність. До того ж вони дуже довірливі і відкриті.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ой, а я протягом року потроху в усьому цьому сплю... залежно від температури, обставин, або просто від того, що перше під руку попадеться... :))

Link to comment
Share on other sites

Значить треба із самого знайомства примудритись дізнатись в чому спить дівчина - так одразу про її характер дізнаєшся. Коротше - першим ділом ліжко :лол:

Link to comment
Share on other sites

Коротше - першим ділом ліжко  :лол:

йомайо .. а потім плачуть, що іяк з дівчиною познайомитись не можуть . .Канеха, якщо першим ділом така справа . .то так і довгоооооооо шукати будете

Link to comment
Share on other sites

йомайо .. а потім плачуть, що іяк з дівчиною познайомитись не можуть . .Канеха, якщо першим ділом така справа . .то так і  довгоооооооо шукати будете

так ми познайомитись можемо, а розпрощатись - ні :лол:

Link to comment
Share on other sites

Ша! ... Уже нихто никуда не идет... :))

 

Для початку розкажіть хто в чому .., любить спати ;))

ну та я що за тебе буду говорити в чому ти любиш .. Хм .. я б сказала , але ненаю :незнаю::плач::лол:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share


×
×
  • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };