Jump to content
Студентський Форум

А попереду - пустота :(


***Son***
 Share

Recommended Posts

Проблеми .. Хіба ми здорові люди розуміємо що то таке ?? Коли у нас щось не виходить чи з кимось посварились чи просто болить зуб .. ми всі голосно заявляємо - ПРОБЛЕМА!!! Хіба в той момент ми думаємо про когось .. кому зара знабагато гірше .. Чи думаємо ми про тих людей .. в який дійсно є проблема .. проблема, яка такою і залишиться, яку не можна просто забути, викинути чи вилікувати ... Ця проблема носить страшне ім*я - СНІД !!!! Коли ми чуємо, читаємо то слово , то що у нас появляється за образ ??? Образ сумної .. дуже сумної молодої людини ??? Образ п*яниці?? Образ наркомана ??? Чомусь в мене завжди образ молодої , досить цікавої особистості .. яка в свому житті ще не встигнула нічого зробити, яка прожила ще дуже мало часу .. але зараз думаю тільки про смерть :( ...

За статистикою.. якщо в будинку живе 100 людей .. то серед тих 1 хворий .. тобто 1 на сто :( .. з кожним роком щораз то більше :( ....

От що є дійсною проблемою .. проблемою . яку нічим не можна вирішити .. Кажуть, якщо винайдуть лікивід СНІДУ , то вже не буде нічого такого щоб не можна було вилікувати ... Винайдуть :( .. А коли ?? .. сумно :( .. Думаєш, чи винні в чомусь ті люди які носять такий тяжкий тягар на своїх плечах ??? Чи може то прикра випадковість .. випадковість яка прирекла їх до того ким вони є зараз ???

 

 

Що ж то таке той СНІД ???

 

CНІД (синдром набутого імунодефіциту) визивається специфічним вірусом. Цей вірус потрапляє у кров і пошкоджує певний тип білих кров’яних кульок (лімфоцитів), які є важливим ланцюгом захисної (імунної) системи організму. В результаті заражена людина стає “беззахисною” перед мікробами та опухлями. Хвороба розвивається повільно, на протязі декількох років єдиною ознакою хвороби може бути збільшення декількох лімфатичних вузлів. Потім починаються підвищення температури, розлад шлунку, пітливість, похудіння. Пізніше настає запалення легень, сепсис(зараження крові), злоякісні пухлини, переважно на шкірі. Все це призводить до смерті хворого.

 

СНІД – мало заразна хвороба. Внаслідок вивчення декількох тисяч хворих, зареєстрованих в світі, встановлено, що вірус СНІДу передається:

при статевому контакті з хворими або зараженими вірусом СНІДу, частіше при статевих збоченнях;

в результаті використовування для ін’єкції нестерильних шприців, в основному наркоманами;

шляхом введення крові або її препаратів , які вміщують вірус;

від вагітної жінки, зараженої СНІДом, новонародженій дитині.

 

Вірус СНІДу не передається через повітря при розмові, кашлі і т. д. При використанні загального посуду та іншими речами побуту, санвузлом , ванною, басейном і т.д. заразитись СНІДом не можна.

 

Жодного випадку зараження СНІДом не виникло при побутових контактах чи при контактах на роботі. Жоден медичний працівник не заразився при допомозі хворим на СНІД.

 

При спільному перебувані здорових дітей і дітей , хворих СНІДом, не було відмічено передачі вірусу в школах і шкільних закладах.

 

Діагностика СНІДу

 

При проникненні вірусу СНІД в організм виникає відповідна реакція – утворюються антитіла. Цю реакцію можна виявити спеціальними методами, при дослідженні проби крові. Позитивна реакція вказує на те, що людина заразилась вірусом СНІДу. У частини осіб з позитивною реакцією надалі розвивається СНІД. Інші можуть зовні залишатись здоровими, але зберігають вірус в організмі і тому можуть заразити інших людей. По результатам реакції не можна сказати хто захворіє, а хто буде лише вірусоносієм.

 

Реакція на СНІД проводиться при кожній здачі донорської крові. Донорська кров, яка дає позитивну реакцію знищується.

 

Хронологія

1978 - у хворих чоловіків-гомосексуалістів в США, Швеції та на Гаїті було зареєстровано схожі захворювання, які в подальшому назвуть СНІД.

1981 - в США виявлено велику кількість випадків саркоми Капоші (рідкісний вид раку шкіри) у молодих чоловіків-геїв, які були названі "імунодефіцитом гомосексуалістів". В тому році від цього захворювання загинуло 128 молодих людей в США. Американським лікарем Майклом Готтлібом введено термін "СНІД".

1982 - уперше відслідковано зв'язок СНІД з переливанням крові, використано таку назву захворювання, як СНІД - синдром набутого імунодефіциту.

1983 - Люк Монтанье з інституту Пастера у Франції відкрив та ідентифікував вірус імунодефіциту людини, як вірус, що призводить до СНІД. У США за цей рік померло від СНІД півтори тисячі людей. Вперше в США в Сан-Франциско відзначався День Пам'яті померлих від СНІД (третя неділя травня).

1984 - Роберт Галло (США) незалежно від Люка Монтанье ідентифікував вірус імунодефіциту людини.

1985 - в США розроблено перший тест на наявність антитіл до ВІЛ, що дало змогу перевіряти донорську кров на наявність ВІЛ. Також були встановлені шляхи інфікування вірусом СНІД: кров, статевий шлях та від матері до дитини. В США цього року зареєстровано 6972 випадки смерті від СНІДу.

1986 - у світі вперше велику увагу приділено просвітницькій діяльності з метою профілактики ВІЛ/СНІД, вперше створено в Америці недержавну організацію ACT UP, яка займалась такою діяльністю. Вперше збудник СНІДу названо ВІЛ (HIV) - Вірус Імунодефіциту Людини.

1987 - на сесії Генеральної Асамблеї ООН Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я (ВООЗ) прийнято глобальну стратегію боротьби зі СНІДом. Офіційно зареєстрований перший препарат проти ВІЛ-інфекції - АЗТ (ретровір). В Україні зареєстровані перші 6 випадків ВІЛ-інфікування серед громадян країни та 75 випадків серед іноземців. В Україні створено мережу кабінетів довіри з обстеження і консультування на ВІЛ/СНІД. У США в Сан-Франциско пошито перший КВІЛТ (лоскітна ковдра) в пам'ять про померлого ВІЛ-інфікованого друга.

1988 - 1 грудня оголошено Всесвітнім Днем Боротьби зі СНІД. Зареєстровано першу смерть від СНІД в Україні.

1989 - в Росії ВІЛ-інфіковано 270 дітей внаслідок непрофесійних дій медперсоналу.

1990 - в Україні створено мережу СНІД-центрів.

1991 - в Україні прийнято перший Закон "Про запобігання захворюванню на СНІД та соціальний захист населення". Цього року Франком Муром створено символ всесвітнього антиСНІДівського руху у вигляді червоної стрічки.

1992 - в Україні прийнято першу програму профілактики ВІЛ-інфекціїСНІД.

1993 - кілька керівників Центру Крові у Франції посаджені за грати у зв'язку з попаданням у Центр ВІЛ-інфікованих препаратів крові. В Україні вперше впроваджено до й після тестове консультування - як обов'язкове при обстеженні на ВІЛ/СНІД.

1987 - 1994 - в Україні офіційно зареєстровано 183 випадки ВІЛ-інфекції.

1995 - в Україні поширення ВІЛ-інфекції/СНІД набуло епідемічного характеру, зареєстровано 1490 випадків інфікування за рік; прийнята друга програма з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІД.

1996 - створено програму ООНСНІД (UNAIDS).

1998 - прийнято Закон України "Про внесення змін до закону України "Про запобігання захворюванню на СНІД та соціальний захист населення".

1999 - в Україні прийнято третю програму з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу.

2001 - в Україні прийнято четверту програму з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу. Вперше проведено спеціальну сесію ООН з проблем СНІДу.

2002 - помер від СНІД Франк Мур, який створив червону стрічку - символ боротьби зі СНІДом

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

але звідкись то все таки взялося ж! Не просто так, десь вони той вірус мали підхопити?Але звідки?Мене завжди цікавила першопричина...

Link to comment
Share on other sites

наскільки мені відомо СНІД прийшов до нас з Африки,там було вперше було зафіксовано випадки захворювань серед..мавп-горил а далі якось воно тай передалось на людей(існує думка шо ізза сношень горил з тубілцями)Але я можу помилятися

Link to comment
Share on other sites

Снід дійсно з Африки. Я читав що його випустили на волю з печери, в якій він перебував заточений тисячі років.

Це хвороба людських пороків. Тільки порочне несвідоме тіло хворіє цією хворобою.

Link to comment
Share on other sites

Ну тут і версії... Наукова фантастика скоро в хід піде :))))))) СНІД дійсно з Африки і дійсно від мавп. Але попав він до людей через вакцинацію. В Африці десь в 50-60-х були епідеміїї якоїсь зарази, не памятаю тільки що то було... І от янкі і т.п. захотіли допомогти неграм бідолашним. Затарилися всякими прибамбасами і давай випробовувати вакцину на мавпах. В мавп цей вірус був, але їм то він не шкодить, коли ж попав до людей, то почав мутувати і от результат. Ми самі створили цю ЧУМУ. Цей вірус в мавп якраз здається і поборював ту "хворобу негритянську", але натомість в людському організмі змінився. Давно я це чув, так що звиняйте якщо будуть неточності. Як знайду матеріал з якого я це вичитав або чув, то розкажу детальніше.

Link to comment
Share on other sites

На данный момент нет единой научно-доказанной версии о происхождении этого вируса. Существует множество гипотез на этот счет, но они так и остаются гипотезами. Одни ученые утверждают, что ВИЧ - это бактериологическое оружие, разработанное учеными в военных целях, другие доказывают, что ВИЧ имеет неземное происхождение, и что его источником являются инопланетяне. Но наиболее правдоподобной версией является гипотеза о животном происхождении вируса: первоначально вирус был только у определенного вида обезьян, видоизменяясь, вирус стал приспосабливаться и к человеческому организму. Гипотез о происхождении вируса иммунодефицита можно встретить огромное количество, но доказать их или опровергнуть пока не представляется возможным.

 

http://tomsk.aids.ru/php/index.php?nav=hivaids&subnav=01

Link to comment
Share on other sites

LMax до чого тут пороки? А дитинка яка ще не народилася а вже інфікувалася від мами в утроби і яка ще нічого не встигла поганого зробити, то яка вона порочна!!!!????

Link to comment
Share on other sites

LMax до чого тут пороки? А дитинка яка ще не народилася а вже інфікувалася від мами в утроби і яка ще нічого не встигла поганого зробити, то яка вона порочна!!!!????

Звідки ти знаєш що вона не встигла, а що встигла. Про минуле життя її не подумала?

 

Душа дитинки згори споглядає, і шукає собі відповідних батьків, щоб напрацювати, то чого не отримала від попередніх втілень.

Душа свідомо вибирає таке хворе тіло з різних причин. Причина - наслідок, цей процес вічний, треба це зрозуміти і прийняти і не робити дурниць.

Link to comment
Share on other sites

В 50-60-х в Африці лютував поліомієліт. Вакцину, як я вже казав, було створено на основі мавп (використовували їхні нирки). Вірус поліомієліту вплинув на вірус мавп. Відбулася мутація (навіть самі мавпи вмирали від нового вірусу). Вірус не виявили тоді, тому що інкубаційний період тривав десь кілька років (офіційно епідемія почалася на початку 70-х). Це одна з "найреальніших" версій на даний час. Різні статеві збочення, виготовлення зброї і т.п. не лунають настільки переконливо.

 

Для допитливих дуже класна стаття на цю тематику:

http://www.uow.edu.au/arts/sts/bmartin/dis...S/Curtis92.html

 

 

Ще є така порада (це від однієї викладачки з медицини я чув): якщо ви з кимось переспали і у вас є підозри, то вдудліть добряче горілки. Спиртне заважає вірусній діяльності. Це не панацея, але може інколи допомогти (шанс мізерний але треба використовувати).

Бережіть себе, розвивайтеся духовно і все у вас буде класно. Всі ліки у нас всередині.

Link to comment
Share on other sites

Доречі колись казали пити спиртне проти радіації,може то вже бальзам якийсь новий мутує у наших жилах а ми не знаємо :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ну на рахунок радіації, то це бздура, а от щодо вірусу, то може є і сенс. Його діяльність відбувається в крові. Алкоголь кров розріджує, так що можливо, що таким чином заважатиме його дії.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share


×
×
  • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };