Jump to content
Студентський Форум

Допоможіть!


Южанка
 Share

Recommended Posts

я вчусь в Київі вже два роки. перший рік прилаштовувалась до студентського життя. але зараз мені тут сумно! кожен день депресія!!! :crybaby: так хочеться чимось себе зайняти, але оскільки дуже мало друзів - це не можливо! сиджу кожень день вдома, телевізор дивлюсь і за компьютером.

допоможіть! підкиньте якись цікаві ідейки! чим можна себе зайняти в Киіві у вільний час?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Кінотеатри, театри (здається є класний оперний), дискотеки і різноманітні вечірки в нічних клубах. Майже щодня виставки на яку хочеш тематику. Регулярно працює експоцентр. Купа концертів, музеї, розважальні центри, спртивні матчі. Я не вірю що у Києві немає чим заняти себе у вільний час! :D

Link to comment
Share on other sites

Южанка дуже прикро шо ти за стільки часу у цьому великому місті не знайшла хочаб спільних за ідеями людей з якимим би хотілось проводити вільний час. Усе це що перечислив Псих може тобі і не допомогти якщо ти сама не захочеш допомогти собі. Спробуй хоч трішки змінити погляд на життя - тоді тобі стане лекше- ПОВІР!

Link to comment
Share on other sites

Боїшся те, що уявляешь, а що не уявляєшь і не розумієшь, боятися не можливо! звідки я знаю - погано це, чи добре? а, як правило, боїшся поганого, коли сто пудово зрозумів що це так!

(це мені так здається)

Link to comment
Share on other sites

Багато людей бояться невідомого, того що не знають і не розуміють!

А нарахунок твого першого посту...

Збільш кількість друзів, навіть не обов"язково друзів, а просто заведи цікаві знайомства. І життя стане цікавішим :D

Link to comment
Share on other sites

Guest KOLOBOK
я вчусь в Київі вже два роки. перший рік прилаштовувалась до студентського життя. але зараз мені тут сумно! кожен день депресія!!!  так хочеться чимось себе зайняти, але оскільки дуже мало друзів - це не можливо! сиджу кожень день вдома, телевізор дивлюсь і за компьютером.

допоможіть! підкиньте якись цікаві ідейки! чим можна себе зайняти в Киіві у вільний час?

Чому ти сумуєш-від студенського життя(взагалі кажуть шо то найкумедніший час),а може студентів,їхнього способу життя(то можливо тобі слід познайомитися із викладачами,їх знайомими),а може тобі просто сумно-та і тоді непереживай так сильно,почитай анегдоти шось розважальне а ше краще сходи кудись де тобі буде радісно. Приклади різні ,залежить від твоїх уподобань.(тут наші наводили масу прикладв тобі залишається вибрати наюлюбленіші)І депресувати непотрібно з цього приводу,бувають і гірші варіанти.Взагалі можеш розширити круг друзів(друг мого друга мій друг)і тп. Навідай батьків якщо вони не з тобою,друзів які залишились звідки ти приїхала,однокласників(я ось недуже бажав башитись із своїми,через те що тільки один пішов із 9 класу.думав несприймуть того факту ,а вийшло навпаки-одержав ше більшу підтримку від них).Та взагалі виходь несиди вдома одна-позеленієш. Одягнись потепліше та пройдися вулицями,парками,просто вийди на балкон(якшо тобі так страшно виходити в люди),подихай повітрям подивись навколо поспостерігай за людьми(деколи такі ситуації можна побачити...ну як в кіно)А поміж цим усім незабудь сісти за комп а написати нам як іде терапія,ми завжди раді новим людям на форумі :flowers: :flowers: :flowers:

Link to comment
Share on other sites

Щоб бути самотньою дівчиною-треба дуже постаратись.Треба бути привітною,посміхненою,вітатись з узіма,кого бачиш хочаб вдруге не уникати будь якого спілкування і не пропускати ні одного збіговиська.Навіть якщо тобі не подобається то прийди на годинку хоч будеш знати від чого відмовитись.Не всіж твої одногрупники сидять вдома і дивляться телік.А телевізор це для самотньої людини перший ворог.Створює іллюзію присутності між людей.Можливо,твоя проблеблема в тому,що ти занадто вибаглива до людей.Не треба шукати ідеальних друзів,не знайдеш.Будь серед людей,з якими можеш побалакати,навіть не про шо просто потрендіти, і тримайся подалі від інтернету,поки не знайдеш друзів.Доречі,приїхати до Львова непогана ідея.Подумай над цим.

Link to comment
Share on other sites

Хлопці! дуже вам дякую за підтримку!!!!

Але ви мене трошки не зрозуміли: я не самотня! в мене є багато друзів з якими я спілкуюсь дуже довго, я ходжу з одногрупниками в кіно, театр, дискотеки. інколи збираємось разом гуляємо. але мені цього не вистачае. я обожнюю спілкування (людина - соціальна істота! :) ) я прихожу після універу додому, і сама, і нічим зайнятися!!! ось, що мене турбує!

а щодо поіздки до Львова, мені сподобалось! якщо я приіду на одинь день до вас, ви зробите мені екскурсію вашим чудовим містом?

мені дуже б хотілось знайти друзів у Львові!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

На рахунок екскурсії - у цьому проблеми не буде . От тільки би зустітись .

А от на рахунок твоє проблеми буде трошки гірше. Ти кажеш що не знаєш як змінити погляд на життя . Це важко - потрібен час. Те що біля тебе є вірні друзі з яким ти намагаєшся проводити вільний час -ДУЖЕ ДОБРЕ . А далі тоді дійсно спробуй хоча б почати спілкування з іншими компаніями - розвивайся ... спілкуйся, порівнюй,аналізуй , а після того всього спробуй сама щось досягнути , якоїсь мети про яку ти давно думала ... ї побачиш що за цей час багато що зміниться і тобі це вдасться. Будь впевненіша -знай за тебе у житті ніхто не зробить вибір !

Link to comment
Share on other sites

Guest KOLOBOK
я прихожу після універу додому, і сама, і нічим зайнятися!!! ось, що мене турбує!

А телефон в тебе є чи то тільки знайомі а не друзі з тобою по завєдєніях ходять.Передзвони їм домовся прозустріч ,організуйте якусь спільну дію(хоча б у кафе посидте потеревеньте просто так ні прошо і ні прокого) Атам ічас мине А на рахунок зустрічі ото справа національної вагu!!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share


×
×
  • Create New...